Tartışma : Bimere Dilekçe

naci çekim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sayın arkadaşlar ilgili kurumlara yollanmak üzere bir mail örneği çıkardım. destek olursanız iyi olur diye düşünüyorum.

Sayın yetkili; bilindiği üzere 6331 sayılı kanun kapsamında açılan iş sağlığı ve güvenliği kursları ülkenin birçok noktasında eğitim hizmeti vermekte ve yapılan uzmanlık sınavları sonucu her yıl binlerce kişi belge almaktadır. ve fakat alınan belgelerle iş imkanı gittikçe imkansız hale gelmekte bulunan işlerde ise kanunlar uygulanamamaktadır. bu nedenle isg hizmetinin devlet eliyle yapılması ve işverenlerden bu hizmet karşılığı belli bir ücret alınması gerektigini düşünüyorum. Böylece hem isg uzmanları işverene bağlı olmadığı için kanunlar daha iyi uygulanır hem de kamuya ek yük olmadan istihdam sağlanır.
gereğini bilgilerinize arz ederim.

naci çekim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Güncel

Önder Ak

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bimere dilekçeden öte imza kampanyası başlatılması daha faydalı olur bence.

naci çekim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
BIMERDEN GELEN CEVAP:

Başbakanlık İletişim Merkezine yapmış olduğunuz 1600589799 sayılı bilgi edinme başvurunuz Genel Müdürlüğümüzün görev, yetki ve sorumlulukları çerçevesinde incelenmiştir.
Önerileriniz kayıt altına alınmış olup, yapılacak mevzuat çalışmalarında dikkate alınacaktır.
Bilgilerinize sunulur.

naci çekim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Güncel

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.