Bir İşçiyi Farklı Pozisyonda Çalıştırmak

turanmst

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba
İş güvenliği eğitimi almış(12 saatlik temel isg, işbaşı ve oryantasyon) bir personeli, başka bir personelin işe gelmemesinden dolayı farklı bir pozisyonda çalıştırmamız gerektiğinde bu personele tekrar tüm iş güvenliği eğitimini baştan aldırmamız, kadro değiştirmesi sgk bildirimi vs. gerekiyormu siz nasıl bir yol izliyorsunuz günlük görevlendirmelerde, geçici görevlendirme formu yeterli olur mu, iş başı eğitimini aldım ibaresi olan?

• Like
Tepkiler: hkm

Yeliz Çelik

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba
İş güvenliği eğitimi almış(12 saatlik temel isg, işbaşı ve oryantasyon) bir personeli, başka bir personelin işe gelmemesinden dolayı farklı bir pozisyonda çalıştırmamız gerektiğinde bu personele tekrar tüm iş güvenliği eğitimini baştan aldırmamız, kadro değiştirmesi sgk bildirimi vs. gerekiyormu siz nasıl bir yol izliyorsunuz günlük görevlendirmelerde, geçici görevlendirme formu yeterli olur mu, iş başı eğitimini aldım ibaresi olan?

Geçici olarak çalışacağı yerle ilgili mesleki eğitimi mevcut mu

turanmst

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
mesleki eğitime tabi değiller, işbaşı eğitimleri mevcut

Yeliz Çelik

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
çalışacağı bölümle ilgili iş başı eğitimi varsa sorun olmaz diye düşünüyorum

Özlem Akarlı

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Geçici olarak yapacağı iş ile ilgili tüm riskleri aktarmanız , personeli yapacağı yeni işle ilgili bilgilendirmeniz ve bunu kayıt altına alıyor olmanız gereklidir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.