Bir Sürü Soru Cevaplarmısınız?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında inceduygu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. gökhan Timur

gökhan Timur TÜİSAG Üyesi

Şunu söylemeyi unuttum sn inceduygu;
    kurullar minimum 8 kişiden oluşur ve bu kişiler arasında saha sorumlusu denen bir kavram yoktur.Kurullar hakkında yönetmeliği incelerseniz daha da anlaşılır,Fakat derseniz ki ben hem formenim hem de uzmanım o başka :)

2. Nuriye

Nuriye TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    Ekim ayı sınavında başarılı oldum sertifikamı(C sınıfı) bekliyorum bu arada iş aramaya başladım ancak nerden ve nasıl başlayacağım bilmiyorum.İstanbul avrupa yakasında oturuyorum tecrübem yok yardımlarını bekliyorum.

3. inceduygu

inceduygu TÜİSAG Üyesi

murat bey biz firma olarak çok araştırdık bir kere biz teoride verebiliyoruz yanlız uygulama için alan lazım ya firma alanı oluşturcak yada osgblerin alanları kullanılacak bu sebeple OSGB den yardım almak mantıklı oluyor işveren o uygulama alanını oluşturmakta kaçıyor zor iş yok şu kadar yükseklikte platform olacak o platformda bunlar olacak şu olacak derken işverene cazip geliyor anahtar teslim eğitim

4. H.Ece SÜRMEN

H.Ece SÜRMEN TÜİSAG Üyesi

Merhabalar Nuriye hanım;
    konunun içeriği itibariyle sorunuzu başka bi konu içerisinde sormanızı tavsiye ederim cevap bulmanız açısından... site içerisinde arama yaparsanız da bir çok konu bulacaksınız size yardımcı olabilecek... Hayırlı olsun... İyi çalışmalar...
    İşinize yarayabilecek bir kaç konu...

http://www.isgfrm.com/threads/yeni-başlayanlar-için-gerekli-dökümanlar.1468/

http://www.isgfrm.com/threads/İş-gü...başlayacaklar-İçin-tavsiyeler.1453/#post-6331

H.Ece ALTINTAŞ
    C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Nuriye bu yazıya teşekkür etti.
  5. MERAL ARZU

MERAL ARZU TÜİSAG Üyesi

Merhaba,C sınıfı uzmanım 5 aylık tecrübem var,istanbul avrıpa yakasında oturuyorum,iş arıyorum yardımcı olmak isteyen varsa servinirim...

6. şokla

şokla TÜİSAG Üyesi

meral hanım merhaba eğer iletişim için tlf veya mail nizi yazarsanız sanırım bir on-onbeş gün içerisinde size iş konusunda yardımcı olabilirim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. MERAL ARZU

MERAL ARZU TÜİSAG Üyesi

8. şokla

şokla TÜİSAG Üyesi

meral hnm.merhaba ben cengiz sizinle on gün içerisinde iletişime geçeceğim.benden hbr.bekleyin işleri sonlandırmama az kaldı geri dönüş yapacağım.saygılarımla iyi günler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica