Bir Türlü Alışamadıklarınız

Konu, 'Birazda Eğlenelim' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Ordu’nun Aybastı İlçesi’ndeki 'İstiklal', 'Hürriyet', 'Cumhuriyet', 'İnönü' caddelerinin adları, 'halk alışamadı' iddiasıyla Belediye Meclisi kararıyla değiştirildi. Belediye Başkanı AK Partili İzzet Gündoğar, vatandaştan gelen talep doğrultusunda isimleri değiştirdiklerini söyledi.
    Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19924126.asp

Bu haber doğrultusunda sizlerinde bir türlü alışamadığınız şeyleri bilmek istedik. Bu konu altında bir türlü alışamadığınız şeylerden bahsedebilirsiniz. :)

2. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

İlk mesaj yine benden olsun;
    24 Aralık 2011 iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularında yapılan hatalar zinciri ile binlerce kişinin mağdur olmasına daha alışamadım, kolay kolay da alışacağımı sanmıyorum.

mus.esen bu yazıya teşekkür etti.
  3. nilgan

nilgan TÜİSAG Üyesi

24 aralık 2011 tarihinden bir sene önce 25 aralık 2010 mağdurlarından biri olarak Türkiye'deki altyapı oluşmadan oluşturulan kanun ve yönetmeliklere , kazandığımız haklarımızın geri verilmemesini ve iş güvenliği uzmanlarına yapılan haksızlıklara alışamadım, düzelmediği sürece de asla alışmayacağım.

mus.esen bu yazıya teşekkür etti.
  4. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

istiklal marşının cumhuriyet bayramının adıda değişmez dimi?:k_kızgın:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. tbdkk

tbdkk TÜİSAG Üyesi

bu günlerde aranacak

6. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

Sabah 6'da kalkmaya hiçbir zaman alışamadım :ağlama:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Huseyin_Turkoglu bu yazıya teşekkür etti.
  7. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

içeriye açılan kapı merakı var genelde, ülke olarak kaçış yollarındaki kapıların dışarıya açılması gerekliliğine hala alışamadık sanırım.

8. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

çok haklısın, ben bile dışarı açılan kapı görünce önce bi afallıyorum :)

9. ataselim

ataselim TÜİSAG Üyesi

risk altındaki personele koruyucu giyim malzemesini her seferinde kullan demeye alışamadım

10. nilgan

nilgan TÜİSAG Üyesi

insanların verdiğiniz eğitimlerde biz bu işi yıllardır yapıyoruz, risklerimizi biliyoruz, biz zaten kkd kullanıyoruz deyipte saha denetimlerinde uyardığınızda unutmuşum demelerine alışamadım.

ataselim bu yazıya teşekkür etti.
  11. browland

browland TÜİSAG Üyesi

Bende ilk mesajdaki, isimleri değiştirmeye çalışan o cücük beyinlilere alışamadım... aslada alışamayacağım

deniz ankut bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica