Bir yerde kendi mesleğini yaparken başka bir yerde de iş güvenliği uzmanı olarak çalışanlar??

HSE Engineer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sizin sigortanızı çevre mühendisi olarak mı yoksa iş güvenliği uzmanı olarak mı yaptılar? Sigorta işlemini 30 gün çevre mühendisi veya 30 gün iş güvenliği uzmanı şeklinde mi yaptılar? Bir de İSG-katip üstünden atamada bir sorun çıkıp çıkmadığı konusunda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Çevre mühendisi olarak 30 gün sigorta yatırılıyor. İsg uzmanı olarak isg katip ten bildirim yapıyorsunuz sadece

kkkmsk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba ayrıntılı bilgisi olanlara sormak istediğim bir soru var. örneğin bir işyerinde 2 tane iş güvenliği uzmanı var ikiside isgkatipten o işyeri için yetkilendirilmiş isg uzmanı olarak tanımlanabilir mi? 100 çalışan varsa 2 isg uzmanıda isgkatipte 100 çalışandan eşit sorumlu olabilir mi?

kkkmsk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Hem ortak sağlık biriminden hizmet alıp, ayrıca kendimide aynı iş yerine İSG uzmanı olarak atayabilirmiyim?

ersin4141

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Hem ortak sağlık biriminden hizmet alıp, ayrıca kendimide aynı iş yerine İSG uzmanı olarak atayabilirmiyim?

Evet atayabilirsini. bende öyle yapıcam 1 ocakta.

çevreisgc

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Arkadaşlar
bireysel olarak uzmanlık yapmak istersem nasıl bir yol izlemeliyim.
işveren ile isg katip üzerinden sözleşme yaptım. Sigortam yatıyor.
eeee bundan sonra fatura olayları falan var galiba bunları nasıl halledicem yardım eder misiniz.

golasaliyim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bir iş yerinde tam zamanlı İSG mühendisi olarak görev alıp aynı zamanda başka firmalarlada kısmi süreli sözleşme imzalamanın herhangi bir sakıncası var mıdır? bakanlık yatan sigorta günü sayısına mı yoksa aylık hizmet süresine mi bakıyor?

tamertek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
İki işyeri için mutlaka süreli olmalı. Bir yerde tam zamanlı çalışırken (iş etiği ve ilk işyerinin bakış açısı, ikinci işyerinin sizden verim alamayacağını düşünmesi, .....) diğer yer bulmak hem zor hem parasal tatmin etmiyor hemde çok yorucu oluyor. Benim arkadaşım var Özel üniversitede 2 gün çalışıp, ders veriyor diğer günler OSGB'de eğitimci ve iş çıkarsada İSG uzmanlığı yapıyor. Yani mümkün.

Merhaba arkadaşınızın durumu ile benim durumum çok benzeşiyor bende özel üniversitedeyim ve iş güvenliği uzmanıyım sakıncası yoksa ilgili arkadaşınızla görüşme imkanım olabilir mi?. Bu konuda bana mail yada telefon verebilirnisiniz?
Teşekkür ederim

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.