Birkaç Talimat Lazım!

Konu, 'İSG Talimatlar' kısmında mahircem tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mahircem

mahircem TÜİSAG Üyesi

Mrb Arkadaşlar,
    Araştırdığım halde bulamadığım bi kaç talimat var. Elinde bunlarla ilgili genel İSG talimatları olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

1)Plastik Enjeksiyon Kalıplama Makinası
    2)Granül Makinası
    3)Kırma Makinası
    4)Karıştırıcı

2. çağatayözcan

çağatayözcan TÜİSAG Üyesi

bunlarla ilgili talimat bulman zor bunların kataloklarına bakıp sen kendin hazırlayabilirsin bence...

cevahmet bu yazıya teşekkür etti.
  3. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

daha detaylı bilgi, makina fotoğrafı vb. eklersen talimat oluşturmanda yardımcı olmaya çalişiriz.

4. mahircem

mahircem TÜİSAG Üyesi

makinalara ait herhangi bir döküman yok. eski tip makinalarmış. ellerinde yok. plastik çizme üretimi yapılıyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. MehmetZengin

MehmetZengin TÜİSAG Üyesi

Zekeriya bey aslında grupta paylaşsanız daha iyi olabilir? Tabiki takdir sizin. Şimdi değil ama belki ileride bizlerinde karşısına benzer konu çıkabilir. Ama yine de paylaşımcı olmanızdan ötürü size teşekkür ederim.

Bayman, tayfun1959 ve Emre DEDE bu yazıya teşekkür etti.
  6. tbdkk

tbdkk TÜİSAG Üyesi

endüstri meslek lisesi makina yada kalıpcılık bölümlerinden cok iyi yardım alabilirsin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yelizuzm çelik bu yazıya teşekkür etti.
  7. zekeriya çelik

zekeriya çelik TÜİSAG Üyesi

8. superi

superi TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhabalar,

İş güvenliği uzmanı, talimat hazırlamalı mı? Yoksa yangın için yangın firmasından,elektrik için elektrik firmasından vb. mi istemeli? Bununla ilgili görüşlerinizi alabilir miyim?

9. süleymanyılmaz

süleymanyılmaz TÜİSAG Üyesi

Firmalardan alacağınız talimatlar genel talimat oalcak olup, tüm işyerleri için geçerli olacak biçimde temel bilgiler alır. Ama doğrudan sizin kurumunuzun içini bilmezler. Bence firma talimatlarındaki genel bilgileri alarak sizin de kurumunuzun bilgileri ile yoğularak daha geniş bir talimat oluşturmak en doğrusudur.

Mesela yangın firmasının hazırladığı yangın talimatında genel önlemler vardır,siz üstüne bir şeyler ilave etmeniz gerekmektedir.

superi bu yazıya teşekkür etti.
  10. damlakudret

damlakudret TÜİSAG Üyesi

Merhabalar otelde iş güvenliği uzmanı olarak yeni çalışmaya başladım ama talimat hazırlamam gerekli ve ben nerden nasıl yapacağımı bilmiyorum acaba bana yardımcı olabilir misiniz? neler yapmam gerekir.

11. okyanus

okyanus TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    shrink (ambalajlama) makinası güvenlik talimatı hazırlamam konusunda yardımcı olabilecek biri var mı?

12. okyanus

okyanus TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    shrink (ambalajlama) makinası güvenlik talimatı hazırlamam konusunda yardımcı olabilecek biri var mı?

13. chemist54

chemist54 TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    plastik ambalaj üreten termoform makinesi için kullanma ve güvenlik talimatı örneği olan var mı?

14. muratdurmus

muratdurmus TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar talimat istediğiniz makinelerin resimlerini ve özelliklerinden biraz bahsederseniz bence daha fazla yardımcı olunulabilir.

15. metin21

metin21 TÜİSAG Üyesi

merhabalar, yol şantiyesinde yapılan çalışmalar ile ilgili bikaç talimata ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
    asfaltçı talimatı, bayrakçı talimatı, trafikçi talimatı ve bordür talimatı...

16. nihal erdinc

nihal erdinc TÜİSAG Üyesi

merhaba, acaba shrink makinasiyla ilgili guvenlik talimati bulabildinizmi? yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica