Soru Börek, Tatlı Salonu, Cafe Için Risk Analizi

Konu, 'Risk Değerlendirmeleri Hakkında' kısmında suna tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. suna

suna TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ekte börek, tatlı satışı yapan firma için yaptığım risk analizi var. Eleştiri ve önerilerinizi alabilir miyim? Teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

FEİ, Serdal DEMİR, uturan ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. çağan genç

çağan genç TÜİSAG Üyesi

güzel bir çalışma.

suna bu yazıya teşekkür etti.
  3. halil turkmen

halil turkmen TÜİSAG Üyesi

Risk değerlendirmesi yönetmeliğine göre ETKİLENECEK KİŞİLER ,sorumlu ,düzeltici önleyici faaliyetten sonra riskin yeniden değerlendirilmesi,termin sürelerinde kesin ibareler 1 hafta,1 ay ,yılda bir gibi ibareler kullanırsanız çalışmanız daha iyi olur..Kusura bakmayın yargılamak için yazmıyorum sadece bunların olması gerekir.İYİ ÇALIŞMALAR

suna ve uturan bu yazıya teşekkür etti.
  4. halil turkmen

halil turkmen TÜİSAG Üyesi

17. maddede hijyen kurallarına uymamak risk değil tehlikedir.Ayrıca merdivenden düşme ile cam kesilme şiddeti aynı ? bunlarada dikkat edebilirsiniz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

suna bu yazıya teşekkür etti.
  5. Murat Elçi

Murat Elçi TÜİSAG Üyesi

yiyecekleri üretenler ve tüketenler diye iki gruba ayırsak bunların ne türk riskler altındadır. fikir yürütmek açısından. tavuk sote yapan biri elini kesebilir tüketen zehirlenebilir. zehirlendikten sonra numune istenebilir. yani bu tavuk eti dükkana girdi saklanması doğranması pişmesi bunları nasıl ifade edeceğiz. burda tüekiticide risk altında çünkü üretimde işyerinde yemek yiyor.

6. FEİ

FEİ TÜİSAG Üyesi

İçerik olarak değil ama usül anlamında ben de birkaç şey eklemek isterim.Tehlike kısmında yazılanların da cümle halinde olmasında fayda var.Örneğin 12.satırda ıslak ve nemli tezgah yüzeyleri yerine tezgah yüzeylerinin ıslak ve nemli olması gibi..
    bir de bölüm bölüm hazırlamışsınız ancak her bölümde kendi içinde de riskleri en yüksekten düşüğe doğru sıralarsanız yönetmeliğe daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.elinize sağlık kolay gelsin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica