Branşa Göre Iş Güvenliği Ve Uzmanlığı ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında Hasan Safa Tosun tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hasan Safa Tosun

Hasan Safa Tosun TÜİSAG Üyesi

Herkese kolay gelsin.Ben Maden Müh. son sınıf öğrencisiyim. Meslek hayatıma İş Güvenliği ve Uzmanlığı sertifikasını alarak devam etmek istiyorum.Ancak bazı sitelerde iş güvenliği ve uzmanlığını sadece mezun olduğum bölüm ile ilgili sektörlerde yapabileceğimi okudum.Bu konuda kesin olarak bir bilgiye ulaşamadım.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.İlginize teşekkür ederim.

2. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Hasan Bey merhaba,
    Branşınızın ne olduğu önemli değil, sertifikanız işyerinin tehlike sınıfına uygunsa her sektöre bakabiliyorsunuz. Örneğin C sınıfı uzmansanız az tehlikeli ve tehlikeli sınıftaki tüm sektörlere bakabilirsiniz.
    Yeni yönetmeliğe göre 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip olanlar, o sektörde A sınıfı uzman olarak görev yapabilir. Sanırım bahsettiğiniz durum bu .

3. Mustafa Yıldırım

Mustafa Yıldırım TÜİSAG Üyesi

bakanlığın bahsettiğiniz konuda bi çalışması var. hatta 3-4 gün önce bi taslak koydular siteye ama geri kaldırdılar.

4. Hasan Safa Tosun

Hasan Safa Tosun TÜİSAG Üyesi

Evet biraz önce konuyu gördüm bende kimse net olarak bir şey bilmiyor sanırım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. duncan34

duncan34 TÜİSAG Üyesi

evet bir taslak vardı ne oldu ona?

6. Mustafa Yıldırım

bilinecek bişey yokki. bakanlık bi nabız yokladı sabah koydu taslağı akşama kaldırdı siteden.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Mustafa Yıldırım

kaldırılan taslak

Ekli Dosyalar:

gulnikan ve Hasan Safa Tosun bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica