Bravo Sana Isg Uzmanı

Konu, 'Başınıza gelen iş kazaları ve ucuz atlatmalar' kısmında Murat KOÇAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,

Nereye yazacağımı bilemedim.
    Yer Afyon bilenler bilir, Zeyland Alışveriş merkezi yanındaki Petrol Ofisi benzin istasyonu...
    Gerçekten gözlerim yaşardı: 3 metrelik bir platformla benzin istasyonunun tavanı boyanıyor, işçilerde ise:
    1. baret
    2.eldiven ve maske
    3. eminyet kemeri
    takılı aynı zamanda yukarıya çıkan işçide dağcı tipi kemer var. Gayet kendinden emin bir şekilde yukarı çıktıktan sonra emniet kemer kancasını platforma geçirdi. Ve kendini eminyete aldı

bu sırada yerdeki işçilerden biri de suyla platform altını islatarak statik elektiriği önleme yontemlerinden biri olan "nemlendirme" yi gerçekleştirmekte...(HAYRETLER İÇİNDE KALDIM)

ve istasyonun yola yakın kısmında bir diğer işci boya karıştırma ve ikmal işi yaparken maskesi takılı kalın giyimili ve BARETİ KAFASINDA çalışıyordu. (HAYRETLER İİNDE KALMAYA HALA DEVAM EDİYORUM)

buradan da anlıyoruz ki bu iş yerinde kendinden çok emin ve bilinçli bir Uzman arkadaşımız çalışıyor.
    Herkesi bu arkadaşımızı ALKIŞLAMAYA davet ediyorum.

TUNAHAN, ay_iz, slmhlc ve 41 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Murat bey,
    Keşke oradan birere fotoğrafta alıp sitemize yükleseydiniz.
    O benzin istasyonunu bir şekilde bulur, ulaşır kendilerini tebrik ederdik. Böylece yaptıklarının birileri tarafından görüldüğünü ve taktir edildiğini bilemelerini sağlayarak bu önlemlerin devamlılığını getirmede bir katkımız olabilirdi.

Böyle durumlarda ISGfrm çalışma birimi üyesi olduğunuzdan ISGfrm adına oradaki uzman arkadaşımıza ulaşarak tebrik edebilirdiniz.

Bir sonraki sefere diyelim artık. Bildiriminiz için teşekkürler.
    Bende arkadaşımızı alkışlıyorum... :alkış::alkış::alkış:

ay_iz, OmerBaglar, yunus111 ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

o halde o benzzin istasyonuna ulaşıp gerekli bağlantıları sağlıyayım.
    Forumda Afyon'lu arkadaşlar varsa da yardımcı olabilirler.
    Aslında bu yazıyı biri çıkar da "O Benim ARkadaş" der mi diye yazmıştım... :)

mervea. ve Aytuğ bu yazıya teşekkür etti.
  4. kan mevsimi

kan mevsimi TÜİSAG Üyesi

İşini hakkıyla yapanları gerçekten de tebrik etmek lazım,malum bu şahıslar çok az sayıda,BRAVO...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mervea. bu yazıya teşekkür etti.
  5. sas

sas TÜİSAG Üyesi

Tebrikler arkadaş sistemi oturtmuş, darısı diğer arkadaşlarımızın başına.

6. inceduygu

inceduygu TÜİSAG Üyesi

helal olsun valla ne denirki tam örnek model

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Uzman Ahmet

Uzman Ahmet TÜİSAG Üyesi

Uzman arkadaşıda haberi bize ulaştıran murat arkadaşımızı da tebrik ediyorum:)sabah sabah güzel bir moral oldu

8. alix

alix TÜİSAG Üyesi

Afyonlu olduğum için evet orayı çok iyi bilirim.

9. alix

alix TÜİSAG Üyesi

Bu arada benzin istasyonalrın sec bölümü bayi merkezindedir istasyonlarda kurallar katıdır.

10. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

SEC i biraz açar mısınız ve ayrıca oraya uğrayabilirseniz oradaki uzman arkadaşın sitede övgü ve tebrik aldığını söyleyin Kaan Bey le konuştuk herkes merak ediyor kim olduğunu

11. alix

alix TÜİSAG Üyesi

saglık emniyet cevre= hse

12. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

ok teşekkürler

13. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

gerçekten bu arkadaşı tebrik etmek lazım fotoğrafları yüklerseniz çok seviniriz. teşvik ve bu işe gönül vermek önemli çünkü bizim işimiz insan.

muratkoçak64 bu yazıya teşekkür etti.
  14. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

15. şokla

şokla TÜİSAG Üyesi

kaan bey maili aldım ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.şokla

16. Yusuf SAYAR

Yusuf SAYAR TÜİSAG Üyesi

Keşke tüm çalışmalar böyle olsa, :alkış: :alkış: :alkış:

17. semraboz

semraboz TÜİSAG Üyesi

18. Orhan KINDIRA

Orhan KINDIRA TÜİSAG Üyesi

Gerçekten yaptığı işin bilincinde olan isg uzmanı ve aynı bilinçte olan patron ve çalışan örneği.
    Hepsini alkışlıyorum :alkış:

19. bünyamin yavuz

bünyamin yavuz TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar

Bu arkadaşımıza ulaşırsak ayın yada yılın İSG uzmanı olarak seçilmesi sistemiz için güzel bir jest olur diye düşünüyorum. Bu uygulamanın sitemiz içerisinde bir bölüm açılarak devam etmesi gerektiği kanısındayım. Bu sayede arkadaşlarımızın güzel çalışmalarını görmemiz ve onlara destekçi olmamız bakımından ilgi görecek bir bölüm olacaktır. Kaan beyin bu fikrimi değerlendirmesini istiyorum.

taylantalu ve fizikçiomer bu yazıya teşekkür etti.
  20. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

İşini hakkıyla yapana tebrikler.. Güzel bir işveren ve iş güvenliği uzmanı dayanışması..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica