Bravo Sana Isg Uzmanı

Konu, 'Başınıza gelen iş kazaları ve ucuz atlatmalar' kısmında Murat KOÇAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mervea.

mervea. TÜİSAG Üyesi

İşini layıkıyla yapan meslektaşıma:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: İşçisine önem veren işverene :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: işçininde hayatını önemsemesine, kurallara uymasına :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

2. Barışık

Barışık TÜİSAG Üyesi

İnsan her ne iş yapıyorsa yapsın hakkıyla yapmalı. Hele ki insan hayatını doğrudan ilgilendiren bir meslekte daha da önem kazanıyor arkadaşımızın disiplini. Gerçekten helal olsun hepsine. :alkış:

3. charlesdexter

charlesdexter TÜİSAG Üyesi

Müteahhitin firma ismi var ise özelden yazabilirmisiniz

4. OmerBaglar

OmerBaglar TÜİSAG Üyesi

Afyon'da 4 senem geçti o benzin istasyonunu çok iyi biliyorum. Ama yazdıklarınızı okuyunca çok şaşırdım. Gerçekten tebrik etmek gerekir. Böyle bir şeyin olacağı aklımın ucundan geçmezdi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. OmerBaglar

OmerBaglar TÜİSAG Üyesi

Çok güzel bir uygulama olurdu. İnşallah hayata geçer.

6. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

arkadaşı tebrik ediyorum işini çok iyi yapmış ayrıca işvereninide tabrik ediyorum uzmanının arkasında durduğu için.ediyorum etmesinede zaten bütün isg uzmanlarının işini bu şekilde yapmasıda gerekmiyormu. ALLAH hepimize anlayışlı ılımlı iyi niyetli çalışma arkadaşları ve işverenler nasip etsin

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Elif BEĞEN bu yazıya teşekkür etti.
  7. servet yortumluk

servet yortumluk TÜİSAG Üyesi

İşini sevmek birincil kural olsa da çalıştığın iş veren bu işe senden çok inanmalı,
    Çevreciyi boş istihdam olarak görürler,
    Fakat en ufak bir yazı geldiğinde ise; aman çevre mühendisi, yaman çevre mühendisi derler
    Bu düşünce yıkılmadıkça başarı biraz gözüküyor,
    Kazasız günler,

8. xxx xxxxx

xxx xxxxx TÜİSAG Üyesi

İstanbul da bu iş kaça biter pazarlıklarından sonra ( koca koca firmalarda mali işlerle pazarlık ) böyle bir yazıyı okuyunca moralim düzeldi . Arkadaşı tebrik ederim.

9. xxx xxxxx

xxx xxxxx TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar artık tüzel kişilik kazanmamız böyle güzel çalışmaları desteklememiz gerekiyor.

10. fatih mehmet cansız

fatih mehmet cansız TÜİSAG Üyesi

Murat bey burada su hususu belirtmeliyim bilgi olsun diye buyuk akaryakit dagitim firmalari bayiileri olan istasyonlarda yapilacak kontrol tamir vb islemler icin belirledikleri firmalar araciligiyla bu islemleri grrceklestiriyorlar.yani anlayacaginiz istasyon mesul muduru , patron yada is guvenligi uzmanlari degil anadagitim firmalari kendi seç-g politikalari ( saglik emniyet çevre ve güvenlik politikalari dogrultusunda ve kontrolunda yapiliyor.

ahmet basut bu yazıya teşekkür etti.
  11. muhsin

muhsin TÜİSAG Üyesi

(HAYRETLER İÇİNDE KALDIĞINIZA) bende hayretler içinde kaldım..

12. Yasin Gülpolat

Yasin Gülpolat TÜİSAG Üyesi

AYAKTA ALKIŞ....

13. seyfullah

seyfullah TÜİSAG Üyesi

kardeş daha orda isg uzmanı yoktur bende petrol ofisinde lpg sorumlu müdürlük yapıyorum,bu olay petrol ofisinden dolayı gerçekleşmiştir

14. servet yortumluk

servet yortumluk TÜİSAG Üyesi

işini doğru yapanın ve örnek olanın ellerini saygı ile sıkıp tebrik etmek lazım,
    kazasız günler,

15. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Tüisag üyeleri,

Bugün ANKARA- OSTİM sanayi sitesinde incelemeler yapmak için 3 tane işyerini ziyaret ettim ve maalesef durum içler acısı.Bir tarafta para kazanmak için heryere saldıran ve hatta iş güvenliği uzmanı bile olmayan fırsatçılar,bir tarafta yasak savma derdinde olan işverenler ve bir tarafta iş kazalarını saklmaya çalışan ve iş güvenliği terimini duyunca sinirlenene işçi kardeşlerimiz.Üzerimizde ciddi bir yük var ve bu yükü onuruyla taşıyacak olan İş Güvenliği Uzmanları artık bu gidişe dur diyebilecek bir savaşa girmek üzereyiz.1 temmuz 2014 trihinden itibaren tehlikelive çok tehlikeli iş yerlerinde göreve başlayacak arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.TÜİSAG olarak yakın zamanda işini iyi yapan yerleri ödüllendirirken iyi yapmayanlarıda uyaracağız.Her şeyi devletten beklemeden ulvi bir göreve soyunan bizler sadece para kazanmak için değil insanlarımızı yaşatmak için mücadele edeceğiz.

dilekaltinok ve Kubilay Altinoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  16. babacann

babacann TÜİSAG Üyesi

Tebrik ediyorum.İsteyince oluyor.Hep birlikte kararlılık gösterilirse, kısa zamanda olmasa bile orta vadede net sonuçlar alınacağını düşünüyorum.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica