Bu Nasıl İş İlanı

Konu, 'Birazda Eğlenelim' kısmında Hüseyin KORKMAZ tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Seylan Aygün

Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi

30 yaşını aşmamış A sınıfı uzman bulabilirlerse bravo valla :) Hadi buldular diyelim, iş tanımındaki "amirinin verdiği tüm görevleri yerine getirmek" maddesi de ilginç olmuş..A sınıfı uzmanın amiri kim olcak, işveren mi? İşverenin dediklerini yerine getirmeye kalkarsa kendi işini yapmaktan uzaklaşmış olur zaten :)

metinaky, izmir ve esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
  2. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

Şirketler Grubumuzda,Kalite Güvence Departmanımızda görevlendirilmek üzere,
    aşağıdaki vasıflarda İŞÇİ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ UZMANI aranmaktadır.
    • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
    • 4857 Sayılı İş Kanununa hakim,
    • ISO 9000 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ile ilgili eğitimleri almış,
    • Grup çalışması yapabilecek,
    • İnsan ilişkileri güçlü,
    • Konusunda en az 5 yıl tecrübeli.
    • İngilizceyi çok iyi derecede bilen,
    • Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek.
    • 30 yaş üzeri.
    Not: (C) Sınıfı Belgesi olan adayların başvuru yapmaları önemle rica olunur...

[​IMG] İş tanımı:

• Kalite Yönetim Sistemi için gerekli prosesleri oluşturmak, uygulamak ve sürekliliğini sağlamak,
    • Kalite Yönetim Sisteminin performansı ve iyileştirilmesi için ihtiyaç olduğunda yönetime rapor vermek,
    • ......... Sanayi'nde müşteri şartlarının bilincinde olunmasını sağlamak ve yaygınlaştırmak,
    • Kalite Yönetimi ile ilgili olarak ......Grup'a bağlı şirket ve işletmeleri ve bunlar arasındaki ilişkileri koordine etmek,
    • İç birimlerin görev tanımlarını oluşturmak,
    • Süreçlerin analizini, yapılanmasını ve iyileştirilmesini sağlamak,
    • Kalite Yönetim Sistemi kapsamında organizasyon hedef, politika ve prosedürleri geliştirmek,
    • Departman yöneticileri ile işbirliği içinde çalışarak mevcut sorunları çözmek,
    • Şirket dışından gelen girdilerin ve şirket içindeki yarı mamul ve mamullerin denetimlerini kalite yönetim sistemi şartlarına göre yaptırmak,
    • ...... Grup'a bağlı işletmelerin kalite süreçlerini gözlemleyerek hataları engelleyici, süreçlerin daha verimli olmasını sağlayacak gelişmeleri planlamak,
    • Toplam kalite felsefesini tüm şirket elemanlarına benimsetmek,
    • Kalite konusundaki Dünya'daki değişimleri takip ederek, yeni eğilimler hakkında üst yönetimi bilgilendirmek,
    • İç tetkik planlarını hazırlamak ve iç tetkik eğitimi almış personelle beraber tetkiklerin planlandığı şekilde gerçekleştirilmesini ve sonrasında yönetimin gözden geçirme toplantılarının etkin bir şekilde yapılmasını sağlamak,
    • SA 8000, BSCI gibi sosyal sorumluluk standartları hakkında firma çalışanlarını bilgilendirmek, standardın ve müşterinin istediği şartları yerine getirmek için gerekli dokümantasyon ve alt yapı çalışmalarını yapmak,
    • Kurumsallaşma faaliyetleriyle iç ve dış pazarlarda rekabetçi bir yapılanmaya ulaşılmasını sağlamak için pazar araştırması yapmak,
    • Gözden geçirme toplantılarına katılarak, bu toplantılarda alınan kısa ve uzun dönemli kararlarla ilgili sonuçlara ulaşılabilmesi için gerekli organizasyonu yapmak ve uygulanmasını sağlamak,
    • ISO 9001-2008 İç Tetkikçi Sertifikalarına sahip olmak,
    • İSG eğitimlerini planlamak ve eğitimleri verebilmek.

Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
    Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)
    Tecrübe: 5 - 20 yıl tecrübeli adaylar
    Askerlik Durumu: Yapıldı

3. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

..........................................................................................:hayal kırıklığı:.....................................

4. Hakan KESKİNKILIÇ

Hakan KESKİNKILIÇ TÜİSAG Üyesi

hehe gördün nette bu ilanı 1 yıl tecrübe istiyo a sınıfı için :D ben daha c sınıfının kursuna yeni gidiyorum ama 1 yıldır isg alanını araştırıyorum belgeyi alsam mı diye oldukça deneyim sahibi oldum. başvursam alırlar mı acaba? :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. chemist

chemist TÜİSAG Üyesi

Zaten o kadaaarrr niteliği o yaşta bir araya getirsem neden senin işine ihtiyaç duyayım zaten çok iyi bir işim olur . Hem Kalite yönetim bil , hem isg hem çevre -üstelik bunların belgelerine sahip ol - voltran ı oluşturmak daha kolay :) Bu IK cılar hangi ülkede yaşıyor ? Bu neyin kafası yaa :)

FeLis_Leo bu yazıya teşekkür etti.
  6. MehmetZengin

MehmetZengin TÜİSAG Üyesi

Baştan söylüyorar gelince hayal kırıklığına uğrama diye :) nasılsa isg diye alıp çevre, kalite, üretim, tüketim, bilimum işler iteleneceği için baştan söylemişler. Tebrik ediyorum bu İK müdürünü, samimi ve doğrucu bir ilan olmuş :) Yaş olayına gelince nasılsa öğrenir :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. arifobek

arifobek TÜİSAG Üyesi

Önceden bu iş ilanlarına baktıkça moralim bozulurdu şimdii sadece gülüp geeçiyorum ))

8. msezgin

msezgin TÜİSAG Üyesi

Hüseyin Bey,
    Bu ilanı verenler dalga geçiyorlar. Onların iletişim bilgilerini yayınlayın da onlara giydirelim.
    Aradıkları özellikte birini bulduklarında kendilerinin işine son verileceğinin bile farkında olamayacak
    kadar öngörüsüz insanlar.....

9. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

İlan yayımdan kalkmış zaten:) ya hepsini birden buldular yada havalarını aldılar :)

10. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Millet insan değil robot arıyor iş ilanlarında :D

11. tab2

tab2 TÜİSAG Üyesi

bu ne ya :)

12. münza

münza TÜİSAG Üyesi

13. MARBLE_İSG

MARBLE_İSG TÜİSAG Üyesi

Bence tam tersi olmalıdır A sınıfı uzmanın dediklerini yerine getirmeliler.Tabi 30 yaşını aşmamış A sınıfı bulunursa.Tanıdığım A sınıfı umanların çoğu madenci ağabeylerimiz ve yaşlarıda 50 civarı ve üstünde.

14. hknnzn

hknnzn TÜİSAG Üyesi

astronot ilanı gibi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica