Bursa 3. Hırdavat Ve Iş Güvenliği Fuarı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

http://www.hirdavatfuari.com/

FUAR KAPSAMI

TEKNİK HIRDAVAT MAKİNELERİ VE AKSESUARLARI
    Elektrikli Portatif El Aletleri, Matkap, Havalı El Aletleri, Kaynak Elektrotları ve Makineleri, Gazaltı - Tozaltı Kaynağı Makineleri, Kesici Takımları, Kırıcılar, Zımpara Makinaları, Aşındırıcılar, Karıştırıcılar, Freze, Freze Uçları, Biley Taşları, Kesme Taşları, Taşlama Taşları, Matkap Uçları, Testere Uçları, Seramik Kesme Makineleri, Gaz Armatürleri, Boru İşleme Aletleri v.b.

GENEL EL ALETLERİ VE AKSESUARLARI
    Sıkma, Dövme, Vidalama, Ağaç Testereleri, Anahtar, Tornavida, Pense, İskarpela, Makas, Metal İşleri, Alet Çantaları, Ölçü ve Kontrol Aletleri, Atölye Gereçleri, Hidrolik Kaldırma ve Krikolar, Eğeler, Planya Bıçakları v.b.

BAĞLANTI ELEMANLARIÇivi, Tel, Somun, Kelebek Somun, Pul, Perçin, Vida, Cıvata, Saplamalar, Sac Vida, Ağaç Vidası, Rondela, Dübel, Mengene, Kelepçe, Doğalgaz Kelepçesi, Zincir, Nipel, Manşon, Hortum Ucu, Askı Sistemleri, Kaynak Makineleri v.b.

İŞ GÜVENLİĞİ
    Kişisel Koruyucu Ekipmanlar; Göz, Yüz, Solunum Yolları, İşitme Yolları, El, Ayak, Gövde Koruyucuları ve Diğer Koruyucu Ekipmanlar, İş Güvenliği Malzemeleri, İş Güvenliği Uyarı Levhaları, Yangın Güvenliği, Yol ve Trafik Güvenliği, Arama ve Kurtarma Ekipmanları, İlk Yardım Malzemeleri, İş Elbiseleri, Çevre Sağlığı ve Yönetimi, Çevresel Hijyen ve Sınai Temizlik Malzemeleri, Ölçümleme Teknolojileri, Cihazları ve Dedektörleri, Alarm ve İkaz Sistemleri

DEPOLAMA VE RAF SİSTEMLERİDepo Raf Sistemleri, Transpaletler, İstif Makineleri, Forkliftler, Taşıma Arabaları vb.

ENDÜSTRİYEL TAKIM EKİPMANLARI
    Çalışma Tezgahı, Takım Arabası, Çekmeceli Dolaplar, Takım Asma Dolabı, Sanayi Tekerlekleri vb.

AMBALAJ, PLASTİK, YAPIŞTIRICI VE KİMYASAL MALZEMELER

DİĞER
    İlgili Yayınlar ve Kuruluşlar

İsmail TÜRKER bu yazıya teşekkür etti.
  2. İsmail TÜRKER

İsmail TÜRKER TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar fuarda salon 4 'ün girişinde makine mühendisleri odası yanında TİSAG-İSG standımızı açtık.Siz değerli arkadaşlarımızın desteklerini bekliyoruz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica