Bursa Metal Sac Kesim Fuarı Aracılığıyla Geldim.

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında voler tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. voler

voler TÜİSAG Üyesi

İyi akşamlar ISGfrm ailesi:) Başlıktada belirttiğim gibi fuarda TİSAG ISGfrm un afişlerinden dağıtılıyordu. Yaklaşık 2 3 gündür takılıyorum yazıları okuyup takip ediyorum, kafamdaki meslek değişti. İş güvenliği uzmanı adı altında düşüncelerim var. Bu arada Lise 3, Meslek lisesi öğrencisiyim. Bursadan katılıyorum aranıza. Adım Batuhan. Genellikle bu bilgiler başta verilir ama ben klasiklere aykırı birşey yaptım sanırım :)

2. Seda DUDU

Seda DUDU TÜİSAG Üyesi

Hosgeldin Batuhan..Levent Bey ve Ismail Bey in cabalarinin bir ornegisin...Fuarlarin insanlara ulasmada ve insanlarin da bakis acilarinin genislemesinde etkin oldugunun gostergesi..Aramiza katilman cok guzel...

3. voler

voler TÜİSAG Üyesi

Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum, fuarda afişleri aldık, 2 3 tane fazla aldım o afişleride diğer arkadaslarıma verdim. İlk defa bu kadar yararlı bi forum gördüm kafamdaki soru işaretlerini bitirdi. Hepinize teşekkürler. Makine mühendisliği okuyup iş güvenliği uzmanı olmak istiyorum.

4. Seda DUDU

Seda DUDU TÜİSAG Üyesi

Cok guzel...umuyorum gonlunce olur hersey..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica