Buyrun Tanışalım

mcopuroglu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar Ben Mustafa Makina Mühendisiyim.KAğıt fabrikasında çalışıyorum.8 yıldır fabrikada iş güvenliği hususlarına da bakmaktayım.C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım

Hkn_Erdoğan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Avukat
Merhaba Arkadaşlar;
Ben Burak ,2010 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mezunuyum. Şu an Bartın Sanko Çimento' da çalışmaktayım. 13 mayıs 2012 sınavına hazırlanıyorum. şimdiden tüm arkadaşlara başarılar sınavda. dilediğiniz herşey gönlünüzce olur inşallah.

Derya U.

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba arkadaşlar;
Ben Derya, Kimyagerim ve İş güvenliği Uzman adayıyım. Kasımda yapılacak İSG sınavına hazırlanıyorum .

Herkese sağlıklı ve güvenli günler diliyorum...

Arda SOYKAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arda Soykan Ankarada Gokcen OSGB nin sorunlu müdürüyüm c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım

drmustafa

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Ben Mustafa İşyeri hekimi sınavı olacam inşallah kasımda sınavı geçersem yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

kont47

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sayın grup üyeleri;
BEN HAKAN FIRAT 1981 YALOVA DOĞUMLUYUM. 100 MW LIK BİR TERMİK SANTRAL PROJESİNDE İŞ GÜVENLİĞİ ŞEFİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.
2010 YILI MAĞDURLARIN DANIM. AYNI ZAMANDA TEKRARDAN 13 MAYIS SINAVINA GİRDİM VE ALLAHIN İZNİYLE İKİNCİ BELGEMİDE ALACAĞIM :)
TERSANELERDE GÖREV YAPRIM , DANIŞMANLIK FİRMASINDA ÇALIŞTIM , OSGB LERDE GÖREV YAPTIM VS....
merhabalar halen termik santralde mi görevlisiniz benim bir kaç sorum olacak ta ***KESİLDİ*** a msj atabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

jeolog-ipek-83

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar...

jeolog-ipek-83

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bende 21 Aralık sınavına gireceğim. İkinci sınav tecrübem olucak. İnşallah müjdeli haberi ocak-şubat ayında alırım ve isg uzmanı olurum. Siteyi takip edeceğim :D

Serçin YAPRAK

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
herkese selamlar, yeni üye oldum. 21 aralıktaki sınava gireceğim. sınava girecek herkese başarılar diliyorum.

kont47

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Proje bitti. Ama elimden geldiğince sorularınıza cevap vermeye çalışırım
ben bir ödev-tez çalışması yapıyorum da termik santrallerde risk etmenleri (fiziksel, kimyasal, biyolojik,psiko-sosyal) ve bu etkenlere bağlı rahatsızlıklar kazalar meslek hastalıkları yada işle ilgili hastalıklar hakkında paylaşımlarınıza ihtiyacım var. yardımcı olabirseniz memnun olurum. teşekkürler...

Kemal Kasap

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba. Yeni üye oldum. Aday adayıyım. :)

Kemal Kasap

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Çok güzel bir forum. Umarım faydalanabiliriz, faydalı olabiliriz. :)

Onur ERSOY

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Selamlar, Biyologum. Bir temizlik şirketinde hakla ilişkiler bölümünde çalışıyordum. İşi bırakıp teknik sınıftan İş Güvenliği uzmanı olmaya karar verdim. Aralıktaki sınava hazırlanıyorum.

jeolog-ipek-83

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Yönetmelikler sürekli değişiyor. Boşuna masraf etmeyin çünkü iş yok. C sınıfının çalışabileceği alan çok az.devlet sınavla para almayı sevdiği için geliri de çok iyi... c sınıfı sürüsüne bereket ama yükselme şansınız yok. Sorumluluklar gittikçe artıyor.

Onur ERSOY

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Yönetmelikler ihtiyaca göre sürekli değişir bunun neresi sorun anlamıyorum doğrusu. Bazı işyerlerinin zorunlulukları ertelendi eyvallah ama bu koca ülkenin iş güvenliğini askıya aldığı anlamına gelmez, gelemez... Gelişmiş ülke olmak istiyosak sanayiye paralel olarak bu sektör de gelişecek. Er ya da geç. Sorumluluktan kaçmak isteyen girmesin zaten.

jeolog-ipek-83

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Yönetmelikler ihtiyaca göre sürekli değişir bunun neresi sorun anlamıyorum doğrusu. Bazı işyerlerinin zorunlulukları ertelendi eyvallah ama bu koca ülkenin iş güvenliğini askıya aldığı anlamına gelmez, gelemez... Gelişmiş ülke olmak istiyosak sanayiye paralel olarak bu sektör de gelişecek. Er ya da geç. Sorumluluktan kaçmak isteyen girmesin zaten.
Piyasa gir şöyle 3 ay geçsin anlayacaksın :)

jeolog-ipek-83

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sayın ONur bey, Şu anda ihtiyaca göre şekillenmiyor bazı şeyler. Size iş güvenliğini ballandıra ballandıra ballar anlatırlar şöyle gerekli böyle gerekli .. şöyle gelişcez, böyle gelizcez diye. Piyasa girince iş yeri sahibi benim işi kaç tl. yapacaksın? Kişi Başı 5 tl. .... fiyat veren. Duydum... Başka ne diyebilirim. İş güvenliği uzmanı olursun çok tehlikeli iş yerinde bu işin tadını kaçırdılar bize yüklenen yükümlük ağır ama atacağımız imzanın şu an hiç bir değeri yok.

jeolog-ipek-83

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Az tehlikeli olarak olarak düzeltelim çok tehlikeli en son 30 Tl ve sağlık hizmeti de Yani İş yeri hekimi de dahil.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.