Buyrun Tanışalım

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Cem AKBULAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

hoş geldin oğuzhan kolay gelsin 5 proje :)

2. Oğuzhan YAVUZ

Oğuzhan YAVUZ TÜİSAG Üyesi

Saol esatcım hoşbulduk malesef 5 proje kardeşim :)

3. uzman

uzman TÜİSAG Üyesi

ben Bilgin Yağcı.2003 ege ünv.kimya bölümü mezunuyum.24 aralık sınavı ile Csınıfı belgemi aldım.Tozboya üzerine bir firmada boyahane müdürü olarak calışıyorum.Aynı zamanda işletmemizin İSg uzmanlığını yapıyorum.Sınava girecek arkadaslara tavsiyem isg tüzüğünü iyi bilsinler.hepinize kolay gelsin.iyi calışmalar

4. Serkan YALÇIN

Serkan YALÇIN TÜİSAG Üyesi

Bilgilerinizden yararlanmak isteriz Serpil Hanım...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mus.esen bu yazıya teşekkür etti.
  5. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

TEBRİKLER tecrübelerinizden yararlanmak isteriz.yazılı kaynaklar kadar tecrübede önemli paylaşımlarınızı bekliyoruz.

6. Ufuk SAĞLAM

Ufuk SAĞLAM TÜİSAG Üyesi

merhaba..
    Ufuk SAĞLAM...1981 doğumluyum ... İzmirde yaşıyorum ...Zonguldak Karaelmas Üni/Makine Eğitimi Bölümü/Talaşlı Üretim Öğretmenliği 2007 yılı mezunuyum...özel sekdörde üretim ve metod şefi /Üretim sorumlusu olarak çalışdım... şuan sadece 13 mayısdaki isg uzmanlığı sınavına hazırlanıyorum.. sınava girecek arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Elif BEĞEN

Elif BEĞEN TÜİSAG Üyesi

Herhese merhaba
    2005 Erciyes Ünv. Fen Fakültesi Kimya mezunuyum, İzmirliyim, 6 yıldır Antalya'da özel sektörde görev yapmaytayım. Son 1,5 yıldır da Gübre fabrikasında Kalite kontrol müdürlüğü yapıyorum. Çasgem'in haziran eğitimine katılmayı planlıyorum. Siteyi çok verimli buldum, kafamdaki bir çok soru işaretinin cevabı burada sanırım, hazırlayan ve paylaşımda bulunan arkadaşların emeğine sağlık. Tüm uzmanlara kazasız günler, uzman adaylarına da sınavda başarılar...

8. İSG BURSA

İSG BURSA TÜİSAG Üyesi

MERABA ARAKADAŞLAR. 1980 BURSA DOĞUMLUYUM .İNŞAAT MEZUNUYUM .BURSADA 6 YILDIR İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ VERİYORUM. SINAVA KATILACAK ARKADAŞLARIMA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM.

mus.esen bu yazıya teşekkür etti.
  9. bvarol

bvarol TÜİSAG Üyesi

Merhaba. Bayram ben.
    C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım aynı zamanda çevre görevlisi belgem var. Bir ambalaj firmasında çevre ve iş güvenliği şefiyim.Kimya mühendisiyim.Meslektaşlarımla tanışmaktan ve bilgi paylaşımında bulunmaktan memnun oluyorum.
    Herkese kazasız günler, iyi çalışmalar.

Saygı ve sevgilerimle..

bayramv@hotmail.com

esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
  10. A. Hakan TÜRE

A. Hakan TÜRE TÜİSAG Üyesi

Herkese Merhaba,
    Çanakkale doğumlu, 1999 İTÜ Maden Mühendisliği mezunuyum.
    02.07.2012 sınavında C sınıfı belgemi aldım.
    Aydın'da Madencilik danışmanlık firması sahibi, OSGB firması ortağıyım.

A. Hakan TÜRE
    Maden Mühendisi - İş Güvenliği Uzmanı (C)
    Alkan Mühendislik, Madencilik, Ticaret
    Altınışık OSGB Ltd. Şti.
    a.hakanture@altinisikosgb.com.tr
    0532-4104875
    AYDIN

11. sbostancı

sbostancı TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Adım Serdar BOSTANCI, maden mühendisiyim, 1986 doğumluyum. özel bir maden şirketinde 2 yıldır iş güvenliği alanında çalışıyorum.24 aralık tarihinde yapılan sınavda c sınıfı belgemi aldım. Burdan bilgi paylaşımı yapmak gibi bir fırsatımızın olması çok güzel.sorularınız olması durumunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
    herkese iyi çalışmalar diliyorum.

Nurdan DAHİ ve Mustafa ESEN bu yazıya teşekkür etti.
  12. ahmetkartal

ahmetkartal TÜİSAG Üyesi

slm arkadaşlar
    ben ahmet KARTAL 1981 doğumluyum ve gaziantep de ikamet ediyorum. 2006 AKÜ seramik müh. mezunuyum 13 mayıs 2012 sınavına c sınıfı uzmanlık belgesi için hazırlanıyorum . herkese başarılar dilerim

13. haseko

haseko TÜİSAG Üyesi

bende kendimi tanıtayım ben hasan erdoğan odtü mak muh 2007 mezunuyum. iş sağlığı uzmanı değilim ama işçilerime değer verdiğim için burdayım sizden çok şey öğreniceğim kesin kazası günler dilerim. bu arada isg uzmanı uzmanımız var sizden öğrendiklerimle onunla yarışıorum kızdırıyorum.:) Kaan Bey ve ailesi teşekkrler.

ilknur_gucluturk, izmir ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  14. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Tüm yeni arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz.

15. ŞÜKRAN BALCI

ŞÜKRAN BALCI TÜİSAG Üyesi

MERHABA, BEN DOKTOR ŞÜKRAN BALCI
    .İŞYERİ HEKİMLİĞİ YENİLEME BELGEMİ KASIM 2011 TARİHİNDE ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI ONAYIYLA ALDIM. İSTANBUL TERCİHEN ANADOLU YAKASINDA İŞYERİ HEKİMLİĞİ YAPMAK İSTİYORUM.
    24 SENELİK HEKİMİM.
    ÇOK FAYDALI OLAN BU SİTEYE KATKISI OLANLARA TEŞEKKÜRLER.
    TÜM ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM.
    İŞYERİ HEKİMLİĞİ ARAYIŞIM DEVAM EDİYOR.GÜZEL GÜNLER DİLERİM..

Mustafa ESEN bu yazıya teşekkür etti.
  16. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Değişikil Olsun Diye;
    Kadir COŞKUN: 1986 Yılında Erzurum'da Doğdu. 2009 yılında iş sağlığı ve güvenliği bölümünü kazandı. 2011'in 6. ayında bölümden mezun oldu. Mezun olduğu süreden beri çeşitli projelerde isg teknikeri olarak görev aldı. Amacı edindiği bilgi ve tecrübeyi çalışanlara anlatmak ve ilerideki dönemde ülkemizde oluşacak olan isg kültürüne katkı sağlamaktır. Şuan da Bursa'da bir makine firmasında Kalite ve İSG Yöneticiliği yapmaktadır. Ayrıca isgfrm.com'un yöneticilerindendir, fırsat buldukça site sakinlerinin sorunlarına ve isg alanında paylaşım yapmaya devam etmektir.

Bu paylaşım platformunda emeği geçen herkese saygılarını sunmaktadır.

İyi Çalışmalar.

Abdullah CENGİZ 25, izmir, Nurdan DAHİ ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  17. altunkaya.c

altunkaya.c TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar, 1972 artvin doğumluyum, 1999 itü maden mühendisliği mezunuyum. 2005 te c sınıfı sertifikamı aldım, 2010 da da b sınıfı uzmanlık eğitimlerine katıldım ama yönetmenlik mağduru olarak b sınıfı sınavlarına katılamıyorum. yeni kanunun çıkmasını bekliyorum. güzel bir site oluşturulmuş, emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.

Nurdan DAHİ ve Mustafa ESEN bu yazıya teşekkür etti.
  18. Abdullah Güldoğan

Abdullah Güldoğan TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,
    Ben Abdullah Güldoğan, 1987 Kayseri doğumluyum. 2005 CU Elektrik- Elektronik Müh. bölümü girişli 2009 çıkışlıyım. Askerliğimi tamamladım. Askerden önce bir GSM firmasında çalıştım, Asker dönüşü de Yapı Denetim firmasında çalıştıktan sonra serbest çalışmak üzere ofis açtım. 13 Mayısta İSG C sınıfı uzmanlık sınavına girdim. Eğer kısmet olursa belgeyle iş yapmak istiyorum.
    Herkese iyi çalışmalar ve sitede emeği olanlara sonsuz teşekkürler ederim.

19. Hakan FIRAT

Hakan FIRAT TÜİSAG Üyesi

Sayın grup üyeleri;
    BEN HAKAN FIRAT 1981 YALOVA DOĞUMLUYUM. 100 MW LIK BİR TERMİK SANTRAL PROJESİNDE İŞ GÜVENLİĞİ ŞEFİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.
    2010 YILI MAĞDURLARIN DANIM. AYNI ZAMANDA TEKRARDAN 13 MAYIS SINAVINA GİRDİM VE ALLAHIN İZNİYLE İKİNCİ BELGEMİDE ALACAĞIM :)
    TERSANELERDE GÖREV YAPRIM , DANIŞMANLIK FİRMASINDA ÇALIŞTIM , OSGB LERDE GÖREV YAPTIM VS....

Mustafa ESEN bu yazıya teşekkür etti.
  20. hknnzn

hknnzn TÜİSAG Üyesi

bayram bey sorması ayıp ücret ne kadar alıyorsunuz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica