Buyrun Tanışalım

Esat ÜN

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
hoş geldin oğuzhan kolay gelsin 5 proje :)

Oğuzhan YAVUZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Saol esatcım hoşbulduk malesef 5 proje kardeşim :)

uzman

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
ben Bilgin Yağcı.2003 ege ünv.kimya bölümü mezunuyum.24 aralık sınavı ile Csınıfı belgemi aldım.Tozboya üzerine bir firmada boyahane müdürü olarak calışıyorum.Aynı zamanda işletmemizin İSg uzmanlığını yapıyorum.Sınava girecek arkadaslara tavsiyem isg tüzüğünü iyi bilsinler.hepinize kolay gelsin.iyi calışmalar

Serkan YALÇIN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba arkadaşlar,
Ben Serpil Çanakçı. 2001 ESK. OGÜ. Kimya Müh. mezunuyum. 2 temmuz 2011 sınavı ile c sınıfı belgemi aldım. Tam zamanlı olarak bir firmada İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışıyorum. Bursa'da yaşıyorum. Paylaşımlar çok güzel bende yaptığım işleri paylaşarak yardımcı olmak isterim.
Bu yeni oturtulmaya çalışılan sistemde herkese başarılar dilerim. Kazasız günler...
Bilgilerinizden yararlanmak isteriz Serpil Hanım...

Mustafa ESEN

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Arkadaşlar,
28 Yaşında hayatının baharında kendini İş Sağlığı ve Güvenliğine adayarak 5 projenin uzmanlığını sırtına almış bir kimya mühendisiyim : )
24 aralık 2011 sınavı ile C sınıfı belgemi aldım. Bursa'da bir ortak sağlık güvenlik birimi bünyesinde çalışıyorum. Forumda yeni üyelerden biriyim. Çok güzel paylaşımlar var emeği geçen herkese teşekkürederim.
TEBRİKLER tecrübelerinizden yararlanmak isteriz.yazılı kaynaklar kadar tecrübede önemli paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Ufuk SAĞLAM

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba..
Ufuk SAĞLAM...1981 doğumluyum ... İzmirde yaşıyorum ...Zonguldak Karaelmas Üni/Makine Eğitimi Bölümü/Talaşlı Üretim Öğretmenliği 2007 yılı mezunuyum...özel sekdörde üretim ve metod şefi /Üretim sorumlusu olarak çalışdım... şuan sadece 13 mayısdaki isg uzmanlığı sınavına hazırlanıyorum.. sınava girecek arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim...

Elif BEĞEN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Herhese merhaba
2005 Erciyes Ünv. Fen Fakültesi Kimya mezunuyum, İzmirliyim, 6 yıldır Antalya'da özel sektörde görev yapmaytayım. Son 1,5 yıldır da Gübre fabrikasında Kalite kontrol müdürlüğü yapıyorum. Çasgem'in haziran eğitimine katılmayı planlıyorum. Siteyi çok verimli buldum, kafamdaki bir çok soru işaretinin cevabı burada sanırım, hazırlayan ve paylaşımda bulunan arkadaşların emeğine sağlık. Tüm uzmanlara kazasız günler, uzman adaylarına da sınavda başarılar...

İSG BURSA

Üye
TÜİSAG Üyesi
MERABA ARAKADAŞLAR. 1980 BURSA DOĞUMLUYUM .İNŞAAT MEZUNUYUM .BURSADA 6 YILDIR İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ VERİYORUM. SINAVA KATILACAK ARKADAŞLARIMA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM.

bvarol

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba. Bayram ben.
C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım aynı zamanda çevre görevlisi belgem var. Bir ambalaj firmasında çevre ve iş güvenliği şefiyim.Kimya mühendisiyim.Meslektaşlarımla tanışmaktan ve bilgi paylaşımında bulunmaktan memnun oluyorum.
Herkese kazasız günler, iyi çalışmalar.

Saygı ve sevgilerimle..

bayramv@*****

A. Hakan TÜRE

Üye
TÜİSAG Üyesi
Herkese Merhaba,
Çanakkale doğumlu, 1999 İTÜ Maden Mühendisliği mezunuyum.
02.07.2012 sınavında C sınıfı belgemi aldım.
Aydın'da Madencilik danışmanlık firması sahibi, OSGB firması ortağıyım.

A. Hakan TÜRE
Maden Mühendisi - İş Güvenliği Uzmanı (C)
Alkan Mühendislik, Madencilik, Ticaret
Altınışık OSGB Ltd. Şti.
a.hakanture@altinisikosgb.com.tr
0532-4104875
AYDIN

sbostancı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba,
Adım Serdar BOSTANCI, maden mühendisiyim, 1986 doğumluyum. özel bir maden şirketinde 2 yıldır iş güvenliği alanında çalışıyorum.24 aralık tarihinde yapılan sınavda c sınıfı belgemi aldım. Burdan bilgi paylaşımı yapmak gibi bir fırsatımızın olması çok güzel.sorularınız olması durumunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
herkese iyi çalışmalar diliyorum.

ahmetkartal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
slm arkadaşlar
ben ahmet KARTAL 1981 doğumluyum ve gaziantep de ikamet ediyorum. 2006 AKÜ seramik müh. mezunuyum 13 mayıs 2012 sınavına c sınıfı uzmanlık belgesi için hazırlanıyorum . herkese başarılar dilerim

haseko

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bende kendimi tanıtayım ben hasan erdoğan odtü mak muh 2007 mezunuyum. iş sağlığı uzmanı değilim ama işçilerime değer verdiğim için burdayım sizden çok şey öğreniceğim kesin kazası günler dilerim. bu arada isg uzmanı uzmanımız var sizden öğrendiklerimle onunla yarışıorum kızdırıyorum.:) Kaan Bey ve ailesi teşekkrler.

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Tüm yeni arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz.

ŞÜKRAN BALCI

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
MERHABA, BEN DOKTOR ŞÜKRAN BALCI
.İŞYERİ HEKİMLİĞİ YENİLEME BELGEMİ KASIM 2011 TARİHİNDE ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI ONAYIYLA ALDIM. İSTANBUL TERCİHEN ANADOLU YAKASINDA İŞYERİ HEKİMLİĞİ YAPMAK İSTİYORUM.
24 SENELİK HEKİMİM.
ÇOK FAYDALI OLAN BU SİTEYE KATKISI OLANLARA TEŞEKKÜRLER.
TÜM ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM.
İŞYERİ HEKİMLİĞİ ARAYIŞIM DEVAM EDİYOR.GÜZEL GÜNLER DİLERİM..

KadirCoskun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Değişikil Olsun Diye;
Kadir COŞKUN: 1986 Yılında Erzurum'da Doğdu. 2009 yılında iş sağlığı ve güvenliği bölümünü kazandı. 2011'in 6. ayında bölümden mezun oldu. Mezun olduğu süreden beri çeşitli projelerde isg teknikeri olarak görev aldı. Amacı edindiği bilgi ve tecrübeyi çalışanlara anlatmak ve ilerideki dönemde ülkemizde oluşacak olan isg kültürüne katkı sağlamaktır. Şuan da Bursa'da bir makine firmasında Kalite ve İSG Yöneticiliği yapmaktadır. Ayrıca isgfrm.com'un yöneticilerindendir, fırsat buldukça site sakinlerinin sorunlarına ve isg alanında paylaşım yapmaya devam etmektir.

Bu paylaşım platformunda emeği geçen herkese saygılarını sunmaktadır.

İyi Çalışmalar.

altunkaya.c

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Değişikil Olsun Diye;
Kadir COŞKUN: 1986 Yılında Erzurum'da Doğdu. 2009 yılında iş sağlığı ve güvenliği bölümünü kazandı. 2011'in 6. ayında bölümden mezun oldu. Mezun olduğu süreden beri çeşitli projelerde isg teknikeri olarak görev aldı. Amacı edindiği bilgi ve tecrübeyi çalışanlara anlatmak ve ilerideki dönemde ülkemizde oluşacak olan isg kültürüne katkı sağlamaktır. Şuan da Bursa'da bir makine firmasında Kalite ve İSG Yöneticiliği yapmaktadır. Ayrıca isgfrm.com'un yöneticilerindendir, fırsat buldukça site sakinlerinin sorunlarına ve isg alanında paylaşım yapmaya devam etmektir.

Bu paylaşım platformunda emeği geçen herkese saygılarını sunmaktadır.

İyi Çalışmalar.
merhaba arkadaşlar, 1972 artvin doğumluyum, 1999 itü maden mühendisliği mezunuyum. 2005 te c sınıfı sertifikamı aldım, 2010 da da b sınıfı uzmanlık eğitimlerine katıldım ama yönetmenlik mağduru olarak b sınıfı sınavlarına katılamıyorum. yeni kanunun çıkmasını bekliyorum. güzel bir site oluşturulmuş, emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.

Abdullah Güldoğan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
Ben Abdullah Güldoğan, 1987 Kayseri doğumluyum. 2005 CU Elektrik- Elektronik Müh. bölümü girişli 2009 çıkışlıyım. Askerliğimi tamamladım. Askerden önce bir GSM firmasında çalıştım, Asker dönüşü de Yapı Denetim firmasında çalıştıktan sonra serbest çalışmak üzere ofis açtım. 13 Mayısta İSG C sınıfı uzmanlık sınavına girdim. Eğer kısmet olursa belgeyle iş yapmak istiyorum.
Herkese iyi çalışmalar ve sitede emeği olanlara sonsuz teşekkürler ederim.

Hakan FIRAT

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sayın grup üyeleri;
BEN HAKAN FIRAT 1981 YALOVA DOĞUMLUYUM. 100 MW LIK BİR TERMİK SANTRAL PROJESİNDE İŞ GÜVENLİĞİ ŞEFİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.
2010 YILI MAĞDURLARIN DANIM. AYNI ZAMANDA TEKRARDAN 13 MAYIS SINAVINA GİRDİM VE ALLAHIN İZNİYLE İKİNCİ BELGEMİDE ALACAĞIM :)
TERSANELERDE GÖREV YAPRIM , DANIŞMANLIK FİRMASINDA ÇALIŞTIM , OSGB LERDE GÖREV YAPTIM VS....

hknnzn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba. Bayram ben.
C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım aynı zamanda çevre görevlisi belgem var. Bir ambalaj firmasında çevre ve iş güvenliği şefiyim.Kimya mühendisiyim.Meslektaşlarımla tanışmaktan ve bilgi paylaşımında bulunmaktan memnun oluyorum.
Herkese kazasız günler, iyi çalışmalar.

Saygı ve sevgilerimle..

bayramv@*****
bayram bey sorması ayıp ücret ne kadar alıyorsunuz?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.