Buyrun Tanışalım

Davut

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Herkese merhaba,
İsmim Davut. Erzurumluyum. Karabük Teknik Eğitim Fakültesi mezunuyum. C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. Tuzla mermerciler de proje çizim sorumlusu olarak çalışıyorum.

A. Aytuğ KADIOĞLU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Herkese merhaba,
İsmim Davut. Erzurumluyum. Karabük Teknik Eğitim Fakültesi mezunuyum. C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. Tuzla mermerciler de proje çizim sorumlusu olarak çalışıyorum.

Davut bey mermerciler de hangi firmadasınız?

ktyztkn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Merhaba Genç Arkadaşlar 1956 Çorum doğumluyum, teknik öğretmenim, KTÜ Ordu MYO'ndan 2004 yılında Öğrt. Gör. olarak emekli oldum. 8 yıldır Çorum'da bir makine fabrikasında Kalite Yöneticisi olarak çalışıyorum. Sınavda 77 puan alarak başarılı oldum. Bunu övünme olarak yazmıyorum. Ben sınava torunlarımla birlikte çalıştım ama çok çalıştım. Ben bu yaşımda 1 defada yüksek puanla kazanmışsam sizler hiç korkmayın ama çok çalışın.
sizi
gittiğimiz yolun adı emekten geçiyorsa, katmer katmer terle pak alınlarımızdan akıyorsa girilen sınavlardan alınır karşiliği...tebrik ederim.

Yusuf SAYAR

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Ben Yusuf. Teknik Öğretmenim(diplomada malesef)
Burdur'da ikamet etmekteyim, iş durumuna göre nereye gideriz nasip, göller yöresinden Antalya-Isparta-Burdur, arkadaşlarla tanışmak isterim.
2013 mayıstaki sınava, Antalya'da eğitim alarak, C Sınıfı İSG Uzmanı sertifikası alacağım inşallah.
Yarışmacı arkadaşlara başarılar :) kazasız belasız günlerde görüşmek üzere.

berkozcelik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba,Berk ben C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım..

Zonguldak Bölgesi Uzmanlarla tanışmak ve bilgi paylaşımında bulunmak isterim..

OmerBaglar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Öncelikle tüm arkadaşlara merhaba. Ben 2010 Fizik mezunuyum ve 21 ekim 2012 sınavında c sınıfı belge almaya hak kazandım. Fakat nereden başlayacağımı bir türlü bilemiyorum ve iş bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Çalışma ortamına yabancı biri değilim. Baba mesleği olarak yıllarca fabrikalarda çalıştım. Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

seha

Üye
TÜİSAG Üyesi
merhaba ben Seha,
21 Ekim sınavını geçtim .İzmirde yaşıyorum iş bulmakda güçlük çekiyorum tecrübesi olan arkadaşlar varsa bizimle paylaşabilirlermi.
Ne yapmamız gerekiyor.

muhtar9816

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
slm ben halil selçuk kimyadan mezunum konya'lıyım

21 ekim 2012 sınavından 92 alarak geçtim ama iş güvenliği uzmanlığı ile ilgili hiç tecrübem yok.9 yıldır dializ ilaçları üretiminde kalite kontrol analisti olarak çalıştım şu an tarım ilaçları imalatı yapan bir kurluşta kalite kontrol analisti olarak çalışmaktayım
konyadaki tecrübeli iş güvenliği uzmanı arkadaşlarla tanışmak bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak isterim

musa__1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba izmirde yaşıyorumvT.E.F makine mezunuyum bir firmada makine tasarım ve talaşlı imalatla alakalı işlere bakıyorum 21 ekim sınavında İSG uzmanı olmaya hak kazandım burdaki çoğu arkadaşım gibi nerden başlayacağımı bilmiyorum herkese yeni iş hayatlarında kazasız başarılı bir sürec diliyorum.

atmaça

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
:düşünceli: merhaba , OSMANİYE'de yaşıyorum
21 ekim sınavında c sınıfı iş güv. uzm. sertifikası almaya hak kazandım
jeoloji mühendisiyim

Nuriye

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba;
Fizik mezunuyum ve İstanbulda yaşıyorum.21ekimde sınavı kazandım tecrübem yok ve nerden başlayacağımı bilemiyorum.Konuyla ilgili İstanbulda yaşayan ve deneyimli olan birileri varsa bilgi ve yardımlarını bekliyorum.

Cevre5559

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba;
Tekirdağ/Çerkezköy'de yaşıyorum. Ocak 2010 tarihinden bugüne kadar Çevre ve İş Güvenliği Uzamanı Olarak Çalıştım ve halen bir tekstil fabrikasında çalışmaktayım. 2 Temmuz 2011 Tarihinde C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikasını Aldım. Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisiyim.

Burcu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Herkese merhaba.
Burcu ben. İstanbul Üniversitesi mezunu, Çevre Mühendisi/ C sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım. Ankara'da çimento fabrikasında Çevre ve İSG sorumlusu olarak çalışıyorum.

FatmaCansu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Herkese Merhaba.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kimya mühendisliği mezunuyum. Eskişehirde nüfus müdürlüğünde çalışıyorum.(İşletme Diplomasıyla atandım) C Sınıfı iş güvenliği uzmanı adayıyım.

zafergoymen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Herkese merhaba.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunuyum. 21 Ekim 2012 sınavını geçtim ve bir OSGB firmasında işe başladım. Şu an belgem gelmedi henüz ama İnşaatta görev alıyorum. Tabii ki bakanlıkta benim adım geçmiyor şu anda çünkü belgem yok. Belgem geldiğinde de firma adı altında az tehlikeli ya da tehlikeli bir fabrikada benim adım geçecek.
Sizlere tavsiyem işi öğrenme ve iş arkadaşlarının yardımcı olması açısından bir OSGB ya da İSG danışmanlık firmasında işe başlamanızdır. Çünkü sizlere yardımcı olabilecek yeterli tecrübeye sahipler. Diyeceksiniz ki danışmanlık firmaları çok düşük ücret veriyor. Evet haklısınız ama işi yalnız başınıza da öğrenmekte zorluk çekiyorsunuz. En azından işi öğrenene kadar çalışmanız tavsiyemdir. ( Gelecekte bu işi yapmayı düşünüyorsanız)

Bilal Emiroğlu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Selamlar
Ben Bilal
Jeofizik Mühendisi,
1 yıllık aktif C sınıfı İş güvenliği uzmanıyım.
İstanbul (4 levent) 37 katlı bir kule inşaat'ında çalışıyorum.
İhtiyacı olan her meslektaşıma elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Nuriye

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
İyi akşamlar Bilal Bey bu işe yeni başlayacak deneyimsiz biri olarak öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.Şu anda iş arama aşamasındayın ancak öneri ve yardımlara ihtiyacım var.

Merve CİNER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
merhaba arkadaşlar, Ben 2011 Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünden mezunum.21 ekim sınavına girdim ve başarılı oldum. Belgemin gelmesini bekliyorum. Şuan AKSA BANDIRMA DOĞALGAZ'da Kalite ve Yönetim Temsilcisi olarak çalışıyorum. Yeni bir İSG Uzmanı olarak deneyimli arkadaşlardan önerilerini bekliyorum. Saygılarımla...

atmaça

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba arkadaşlar
OSMANİYE'den selamlar, OSMANİYE'Lİ arkadaşlarla tanışalım
fikir alış verişi yapalım

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.