Buyrun Tanışalım

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Cem AKBULAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Davut

Davut TÜİSAG Üyesi

Herkese merhaba,
    İsmim Davut. Erzurumluyum. Karabük Teknik Eğitim Fakültesi mezunuyum. C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. Tuzla mermerciler de proje çizim sorumlusu olarak çalışıyorum.

Kerem ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  2. A. Aytuğ KADIOĞLU

A. Aytuğ KADIOĞLU TÜİSAG Üyesi

Davut bey mermerciler de hangi firmadasınız?

3. ktyztkn

ktyztkn TÜİSAG Üyesi

sizi
    gittiğimiz yolun adı emekten geçiyorsa, katmer katmer terle pak alınlarımızdan akıyorsa girilen sınavlardan alınır karşiliği...tebrik ederim.

mjora ve Aytuğ bu yazıya teşekkür etti.
  4. Yusuf SAYAR

Yusuf SAYAR TÜİSAG Üyesi

Merhaba Ben Yusuf. Teknik Öğretmenim(diplomada malesef)
    Burdur'da ikamet etmekteyim, iş durumuna göre nereye gideriz nasip, göller yöresinden Antalya-Isparta-Burdur, arkadaşlarla tanışmak isterim.
    2013 mayıstaki sınava, Antalya'da eğitim alarak, C Sınıfı İSG Uzmanı sertifikası alacağım inşallah.
    Yarışmacı arkadaşlara başarılar :) kazasız belasız günlerde görüşmek üzere.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. berkozcelik

berkozcelik TÜİSAG Üyesi

Merhaba,Berk ben C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım..

Zonguldak Bölgesi Uzmanlarla tanışmak ve bilgi paylaşımında bulunmak isterim..

6. OmerBaglar

OmerBaglar TÜİSAG Üyesi

Öncelikle tüm arkadaşlara merhaba. Ben 2010 Fizik mezunuyum ve 21 ekim 2012 sınavında c sınıfı belge almaya hak kazandım. Fakat nereden başlayacağımı bir türlü bilemiyorum ve iş bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Çalışma ortamına yabancı biri değilim. Baba mesleği olarak yıllarca fabrikalarda çalıştım. Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. seha

seha TÜİSAG Üyesi

merhaba ben Seha,
    21 Ekim sınavını geçtim .İzmirde yaşıyorum iş bulmakda güçlük çekiyorum tecrübesi olan arkadaşlar varsa bizimle paylaşabilirlermi.
    Ne yapmamız gerekiyor.

8. muhtar9816

muhtar9816 TÜİSAG Üyesi

slm ben halil selçuk kimyadan mezunum konya'lıyım

21 ekim 2012 sınavından 92 alarak geçtim ama iş güvenliği uzmanlığı ile ilgili hiç tecrübem yok.9 yıldır dializ ilaçları üretiminde kalite kontrol analisti olarak çalıştım şu an tarım ilaçları imalatı yapan bir kurluşta kalite kontrol analisti olarak çalışmaktayım
    konyadaki tecrübeli iş güvenliği uzmanı arkadaşlarla tanışmak bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak isterim

9. musa__1

musa__1 TÜİSAG Üyesi

merhaba izmirde yaşıyorumvT.E.F makine mezunuyum bir firmada makine tasarım ve talaşlı imalatla alakalı işlere bakıyorum 21 ekim sınavında İSG uzmanı olmaya hak kazandım burdaki çoğu arkadaşım gibi nerden başlayacağımı bilmiyorum herkese yeni iş hayatlarında kazasız başarılı bir sürec diliyorum.

10. atmaça

atmaça TÜİSAG Üyesi

:düşünceli: merhaba , OSMANİYE'de yaşıyorum
    21 ekim sınavında c sınıfı iş güv. uzm. sertifikası almaya hak kazandım
    jeoloji mühendisiyim

11. Nuriye

Nuriye TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    Fizik mezunuyum ve İstanbulda yaşıyorum.21ekimde sınavı kazandım tecrübem yok ve nerden başlayacağımı bilemiyorum.Konuyla ilgili İstanbulda yaşayan ve deneyimli olan birileri varsa bilgi ve yardımlarını bekliyorum.

12. Cevre5559

Cevre5559 TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    Tekirdağ/Çerkezköy'de yaşıyorum. Ocak 2010 tarihinden bugüne kadar Çevre ve İş Güvenliği Uzamanı Olarak Çalıştım ve halen bir tekstil fabrikasında çalışmaktayım. 2 Temmuz 2011 Tarihinde C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikasını Aldım. Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisiyim.

13. Burcu

Burcu TÜİSAG Üyesi

Herkese merhaba.
    Burcu ben. İstanbul Üniversitesi mezunu, Çevre Mühendisi/ C sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım. Ankara'da çimento fabrikasında Çevre ve İSG sorumlusu olarak çalışıyorum.

14. FatmaCansu

FatmaCansu TÜİSAG Üyesi

Herkese Merhaba.
    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kimya mühendisliği mezunuyum. Eskişehirde nüfus müdürlüğünde çalışıyorum.(İşletme Diplomasıyla atandım) C Sınıfı iş güvenliği uzmanı adayıyım.

15. zafergoymen

zafergoymen TÜİSAG Üyesi

Herkese merhaba.
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunuyum. 21 Ekim 2012 sınavını geçtim ve bir OSGB firmasında işe başladım. Şu an belgem gelmedi henüz ama İnşaatta görev alıyorum. Tabii ki bakanlıkta benim adım geçmiyor şu anda çünkü belgem yok. Belgem geldiğinde de firma adı altında az tehlikeli ya da tehlikeli bir fabrikada benim adım geçecek.
    Sizlere tavsiyem işi öğrenme ve iş arkadaşlarının yardımcı olması açısından bir OSGB ya da İSG danışmanlık firmasında işe başlamanızdır. Çünkü sizlere yardımcı olabilecek yeterli tecrübeye sahipler. Diyeceksiniz ki danışmanlık firmaları çok düşük ücret veriyor. Evet haklısınız ama işi yalnız başınıza da öğrenmekte zorluk çekiyorsunuz. En azından işi öğrenene kadar çalışmanız tavsiyemdir. ( Gelecekte bu işi yapmayı düşünüyorsanız)

16. ersoy

ersoy TÜİSAG Üyesi

var

17. Bilal Emiroğlu

Bilal Emiroğlu TÜİSAG Üyesi

Selamlar
    Ben Bilal
    Jeofizik Mühendisi,
    1 yıllık aktif C sınıfı İş güvenliği uzmanıyım.
    İstanbul (4 levent) 37 katlı bir kule inşaat'ında çalışıyorum.
    İhtiyacı olan her meslektaşıma elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

18. Nuriye

Nuriye TÜİSAG Üyesi

İyi akşamlar Bilal Bey bu işe yeni başlayacak deneyimsiz biri olarak öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.Şu anda iş arama aşamasındayın ancak öneri ve yardımlara ihtiyacım var.

19. Merve ÖZKUL

Merve ÖZKUL TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar, Ben 2011 Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünden mezunum.21 ekim sınavına girdim ve başarılı oldum. Belgemin gelmesini bekliyorum. Şuan AKSA BANDIRMA DOĞALGAZ'da Kalite ve Yönetim Temsilcisi olarak çalışıyorum. Yeni bir İSG Uzmanı olarak deneyimli arkadaşlardan önerilerini bekliyorum. Saygılarımla...

20. atmaça

atmaça TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar
    OSMANİYE'den selamlar, OSMANİYE'Lİ arkadaşlarla tanışalım
    fikir alış verişi yapalım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica