Tartışma : C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanları

perfect

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
c sınıfı iş güvenliği uzmanlarına kımse ıs vermıyor nasıl tecrube kazanacakalr boyle verilen fiyatlar cok komik

perfect

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
allah yardımcımız olsun ne olacak bılmıyorum

Ayal

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Çünkü çok fazla C sınıfı uzman şu an var. Yeni yapılacak sınavlarla daha da artacak. Limit x=İG Uzmanı sayısı sonsuza giderken iş bulma şansı sahip olduğu asıl mesleğin diplomasıyla ne kadarsa o kadar olacak.

perfect

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bu gıdısle ıs bulmayız

W

wolcanos

Guest
kasımözer twitterına 10bin ihtiyaç var yazmış şu anda zaten 90 bin uzman var
birileri bizimle dalgamı geçiyor neyin peşindeler anlam verilmez

perfect

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
dalga konusu olmuş maaalesfkı aldık dıplamızı yine bosta yıne bostaaaaa dusunlar artıkkkkkk sesımız

W

wolcanos

Guest
duyur sesini sayın perfect

perfect

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bu kadar yeter aldıgımız sertıfıkalr boyle elımzde kalıyorrrrr neye alıyoruz anlamadım mmmmmm işsiz yıne ısssız

yaprak köse

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İş başvurularına dönüş olmuyor mu arkadaşlar ücretler nasıl?

didem27

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
İş başvurularına dönüş olmuyor mu arkadaşlar ücretler nasıl?
OSGB lerin C sınıfı uzmana ihtiyaçları var arkadaşlar. B ve A sınıfı uzmanlar tam gün sahada (inşaat için) durmazlar. C sınıfları koşturur her türlü evrak işini yaparlar bu arada işi öğrenir. Mesela ben :) A sınıfı gelir bakar evraklara eline sağlık der gider. Bu 3 sene sürer bu arada iş ilanlarına bakın 3 yıl tecrübeli C yada B ister iş yerleri tam size göre iş işte. Yada yüksek lisans yoluna gider 1, 5 senede yüksek lisansı bitirir B sınıfı sınavına girersiniz. A için doktora ister zaten 4 yıl çalışsanız doktorayı bitirmeden A sınıfı uzman olursunuz :)

memocan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Benim görüştüğüm osgb lerin hepsi almıyoruz cv bırakın dedi. Ücrete bile gelemedim.

didem27

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Benim görüştüğüm osgb lerin hepsi almıyoruz cv bırakın dedi. Ücrete bile gelemedim.
Ortada C uzman kalmadı herkes belge yükseltti arkadaşlar. Sizin şanssızlığınız olmuş sanırım. Desinler bakalım işe aldıkları dünyadan haberi olmayan B ve A sınıflarını hazırlasınlar evrakları planları işçi eğitim içeriklerini vs.... Bizde görelim bakalım ::)))

perfect

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
c sımıfı uzmanı ıstemıyorlr deneyımlı olsan bıle

W

wolcanos

Guest
osgb ortağı bir abimiz (!) vatandaşı aldı koşturdu koşturdu bana 2900 vericem demişti adama 1300 lira yatırmışlar osgb=kan emici

W

wolcanos

Guest
kasım özer havuz hesaptan bahsediyor bakalım bir mutabakat sağlanacakmı
hiç sanmıyorum ama

monster58

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaslar c sınıfı uzmanlar fizik ve rehabilitasyon merkezlerinde uzmanlık yapabılıyorlarmıı?

W

wolcanos

Guest
tehlike sınıfları tebliği var ona bibakın az tehlikelidir yüksek ihtimal yapar

didem27

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
c sımıfı uzmanı ıstemıyorlr deneyımlı olsan bıle
İstemesinler bakalım nereye kadar? B sınıfları A sınıfları komik rakamlara evet derlerse işi bilmeseler bile alırlar sırf belgelerini kullanmak için sonra burnu havada olan uzmanlar (olmayanları demiyorum ) onu yapmam ben bu kadar gitmem deyince ne olacak? Esas işi yapanlar hep C uzmanlardır. Nitekim iş yerimizde başka taşeron bir firmanın işçisi düştü ve hayatını kaybetti A sınıfı uzman ne dedi biliyor musunuz? Benim yerime vekaleten C sınıfı uzman bakıyordu onunla görüşün ve C uman bilirkişiyle muhatap oldu karakola ifadeye o gitti ve kim bilir neler olacak başka?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.