C Sınıfı Iş Güveliği Uzmanlığı Sertifika Belgesi Hakkında

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında godzila34 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. akademi92

akademi92 TÜİSAG Üyesi

belge ücretini yatırmazsanız sertifika numarasını göremezsiniz benim bildiğim kadarıyla
    para yatacak belge numarası verilecek isgkatipten göreceksiniz belge numaranızı...

igu_mehmet bu yazıya teşekkür etti.
  2. alpaslan_54

alpaslan_54 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar şimdi bakanlıkla görüştüm. parayı yatırdıktan sonra isgkatipden kendinizi tanımlıyorsunuz ve artık iş güvenliği uzmanı oluyorsunuz. dekontu eğitim kurumuna veriyorsunuz sadece sertifika için onlarda isggm den size sertifikanızı gönderiyor. ama parayı yatırıp e devlet şifresiyle kendinizi isgkatipe kayıt ettirirseniz sınıfınızın iş güvenliği uzmanı oluyorsunuz. sertifikada dekontu eğitim kurumuna verip gerekli evrakları gönderip sertifika alıyor.

akademi92 ve vahit kurtulus bu yazıya teşekkür etti.
  3. vahit kurtulus

vahit kurtulus TÜİSAG Üyesi

O kadar açıklayıcı olmuş ki bütün başvuruları nasıl yapıcaz sorularına adeta ilaç olmuş ;)

4. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

hangi eğitim kurumunun olduğu önemli mi acaba? Ayrıca hala bu eğitim kurmuyla niye bağlantı kurmak zorunda kalıyoruz o da anlaşılır değil. Eğitim kurumuna verilemden olmuyor mu acaba ?
    isgkatipte de http://www.isgkatip.com/ burada güncelleme yok en son 25.9.2013 de güncellenmiş yani şuan kullanılamıyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. pinar pinar

pinar pinar TÜİSAG Üyesi

bugün bir arkadaşım sertifika ücretini ayın yirmisine kadar yatırmamiz gerekiyomuş dedi onun gittiği kurs parayı yatırıp dekontuyla birlikte dilekçesini kursa teslim etmesini söylemiş. bunun üzerine ben eğitim aldığım kurumu aradım fakat onlarda yükseltme sınavına girmicek olanların parayı yatırmaması gerektiğini yeni duyuru beklememizi söyledi kafam karıştı bi eğitim kurumu yatırılmasını söylerken diğeri yatırılmaması gerektiğini söylüyor ne yapacağimi şaşırdım.

6. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

Ben de yükseltme sınavına girmiycem ama yatırdım. Yanlış birey yaptığımı da düşünmüyorum. Eğerki yükseltme sınavına girmiycekseniz ha 20 sinden önce ha 20 sinden sonra ne değişçek bir anlam vermiş değilim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. pinar pinar

pinar pinar TÜİSAG Üyesi

iste bende kursa anlam veremedim biri yatir derken digeri sakin yatirma diyo.. ama bende pazartesi yatiricam kursumu dinlemicem..

8. akademi92

akademi92 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar para yatmadan belgeler isg katip sistemine tanıtılmıyor her türlü paranın yatması gerekli ki belge numaranız isg katip te görülebilsin para yoksa belge yok yani :)

9. ercnmmrlk

ercnmmrlk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben sınavı geçtim yukseltmeye girmeyeceğim ama yine de paramı yatırdım isg katip te hemen 3 gün içerisinde giriş yapabileceğimi sandım 3. gün de kursumu aradım nufus cuzdanı ve diploma fotokopisini noterden onaylatıp kursa getirmemi sonra kursta dilekçe hazırlayıp kursla birlikte bakanlığa göndermemiz gerektiğini söylediler sistem bu işlemlerden sonra açılıyormuş haberiniz olsun

10. ulaş aliz

ulaş aliz TÜİSAG Üyesi

merhabalar...
    21 aralıktakı sınava gırdım ve basarılı oldum 17 ocak cuma gunu yatırdım sertıfıka ucretını isg takıbe giriyorum ama hala tanımlanmamıs ne yapmam gerekıyor egıtım kurumu ıle yapmam gereken bısey varmı bıde ne zaman tanımlanacak ısg takıpde benım işlemım.....
    yardımcı olabılırmısınız

11. vahit kurtulus

isg sicil numaraları çıktı bende cuma günü yatırmıştım ve sisteme girebiliyorum. eğitim kurumu kısmı için ise dekontu onlara götür onlar evraklarını postalasınlar kağıda basılmış sertifikanı alabilesin. ancak o kağıda ihtiyacın yok herşeyi online isgkatipten yapacağın için

12. ulaş aliz

ulaş aliz TÜİSAG Üyesi

cuma saat kacta yatırdın ben sureklı gırıyorum... 3 gun icesinde diye uyarı cıkıyor gunde en naz 50 kez bakıyorum:(((

13. vahit kurtulus

sabah saatleri bugün olmazsa yarın çıkar rahat ol ;)

14. ulaş aliz

ulaş aliz TÜİSAG Üyesi

insalllah cok teşekkür ederim saol bilgilendirgin icin...

15. ulaş aliz

ulaş aliz TÜİSAG Üyesi

dun gece itibariyle acıldı sıstem:) soyle bısey var Sertifika Tarihi : 14.01.2013 tarıh 2014 olmayacak mı....

16. vahit kurtulus

dostum açılmış işte tarihini napıcaksın sözleşmelerini yap artık ;)

17. Göksel Onur

Göksel Onur TÜİSAG Üyesi

http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx

Sertifika numaranızı bu siteden sertifika sorgula diyerek mi öğrendiniz. Ben cuma günü yatırmama rağmen ;
    sertifika sonucunda tarih,tür vb. şeyler hep boş...

18. vahit kurtulus

Hayır.. E-devlet şifrenle sisteme giriş yap yaptığın zaman görebilirsin sertifika numaranı

19. ulaş aliz

ulaş aliz TÜİSAG Üyesi

sertifika sonuc gostermıyor bılgın olsun sorgulamada ama ısg acık sozleme yapınca dırek dusuyor zaten sgk ya bıldırıyorlar ordada aktıf bılgın olsun kulanıcı bilgisinden sertıfıka numaranı al yeter:))

20. murcelikel

murcelikel TÜİSAG Üyesi

ben sertifika numaramı öğrendim katipten ancak sertifika elimize ne zamn geçer ? bakanlığada ulaşamıyorum

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. isg belge ücreti yatırıldıktan sonra

,
  2. iş güvenliği sertifika ücreti 2016

,
  3. isg 2016 belge ücreti

Yandex.Metrica