C Sınıfı Iş Güveliği Uzmanlığı Sertifika Belgesi Hakkında

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında godzila34 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. neyzen2401

neyzen2401 TÜİSAG Üyesi

Belge numaralari verilmeye basladimi arkadaslar bakanlik henuz onunla alakali bir duyuru yapmadi

2. özhan bölükbaşı

özhan bölükbaşı TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar belki size sıkıcı gelecek ama benim şöyle bir sorunum var 21 aralıkta yapılan sınavı geçtim ve 23 ocakta da 413 lirayı yatırdım belge numarasını hemen göreyimde bir yerden işe başlayayım diye fakat isg katip hala numarayı göstermemekte direniyor 3 gün içinde tekrar deneyin diyor bu benimle bir alakalı sorun mu yoksa herkes mi bu sorunu yaşamaktadır?

3. OZGe SAĞLAM

OZGe SAĞLAM TÜİSAG Üyesi

21 ocakta 2 arkadaş ücretleri yatırdık bizim de değişiklik gözükmedi

4. özhan bölükbaşı

teşekkür ederim. demek bana özgü bir şey değilmiş.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. neyzen2401

neyzen2401 TÜİSAG Üyesi

Sertifika numarasi belli olmus isg katipten ogrenilebiliniyor....

özhan bölükbaşı bu yazıya teşekkür etti.
  6. özhan bölükbaşı

hemen baktım ve açılmış çok mutlu oldum yoksa hata arayıp duruyordum. bu arada bir sertifika ıd var birde no var hangisi iş yapacak bilgilendirir misiniz?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. neyzen2401

neyzen2401 TÜİSAG Üyesi

Sertifika numarasi sanirim yeterli olacak

8. ertugrul türk

ertugrul türk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben 23 mayıs sınavını kazandım fakat belgelerimi kurs yeni göndercek bakanlığa yani para yatıramadım daha bu durumda serfitika numarası olmadan bi yerde çalışabilirmiyim çünkü bi yerle konuştum olur dedile iş görüşmesine çağırdılar.Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

9. Şule Şahan

Şule Şahan TÜİSAG Üyesi

10. Şule Şahan

Şule Şahan TÜİSAG Üyesi

Isg katip sayfan olmali Resmi degil ama belgelerin duzenlenene kdr sınav sonuc kagidinla calusabilirsin.Ama o isyeri sozlesmeyi bakanliga bildicek yani senle olan sozlesmeyi arastirayim sizin icin

ertugrul türk bu yazıya teşekkür etti.
  11. reactor

reactor TÜİSAG Üyesi

merhabalar,
    18 ağustos 2013 sınavında başarılı olmuştum c sınıfı isg uzmanlığı için. parasını filan her şeyi yatırmıştım o zamanlar. bu işi yapmadığım için ilgilenmedim. ancak o kadar para verdim en azından belgesi elimde olsun istiyorum.
    isg katipe girdim. sertifika basım ve gönderim ihalesini bir firma almış. gittiğimiz kurs şirketi değilde o firma gönderecekmiş belgeyi. telefon numarası, mezuniyet filan ekledim. herhangi bir belge göndermeye gerek var mı? zamanında kursa dilekçe ve gerekli belgeleri vermiştim bakanlığa gönderilmesi için.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica