C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlıgı Sınavına Girebilir Miyim ?

kilimci0971

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar 2011 sonu 2012 başında iş güvenliği uzmanlıgı kursuna gitmiştim.. O zamandan bu ya hiç sınava girmedim. Acaba sınava girme hakkım var mıdır ? Varsa ne gibi bir yol izlemem gerekiyor ? Ya da bu bilgilere buradan ulaşmam mümkün değilse hangi birime telefon ya da e-mail yoluyla ulaşmam gerekir..

yardımı dokunabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

esatbaran

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
3 yıl içinde 2 sınav hakkın var

esatbaran

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ilk sınava girmen gerekirdi

trapezuslu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
"İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
......
MADDE 28 –.....
(2) Adaylar, en son katıldıkları eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde (Mülga ibare: RG‐11/10/2013‐28792) (…)
ilgili sınavlara katılabilir. Bu sınavlarda başarılı olamayan veya eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde sınava katılmayan
adaylar yeniden eğitim programına katılmak zorundadır."

Netice Aralık 2011' de eğitime katılmışsan Aralık 2014' e kadar açılacak tüm C sınıfı eğitimlerine katılabilirsin. "İlk sınava girmeliydin veya iki sınav hakkı" böyle bir şey yok.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.