C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Soru Bankası

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında krmbz tarafından paylaşıldı.

1. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Zamanında sınava çalışırken, internetten bulup derlediğim bir çok soru var. Sayısını veremeyeceğim kadar çok. Kim bilir belki bazılarını buradaki arkadaşlardan almış bile olabilirim, hatırlamıyorum. Öyle bir durum varsa, arkadaşlar haklarını helal etsinler. Umarım yeni uzman adayı arkadaşlara benim de bir katkım olur.

Ekli Dosyalar:

2. ENES SAKARYA

ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

Elinize sağlık.

Zlf karıca bu yazıya teşekkür etti.
  3. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Çoğunu çözmeye fırsat bile bulamamıştım. Ama bolca soru çözdüm sınavdan önce ve gerçekten çok işime yaramıştı soru çözmek. Uzman adayı arkadaşlara da tavsiyem bu yöndedir.

seda06, sdtcmn ve ENES SAKARYA bu yazıya teşekkür etti.
  4. ENES SAKARYA

Tekrar Teşekkürler,konuları neredeyse bitirmek üzereyim ve soru çözmeye başlamam lazım konuları tam anlamıyla özümseyebilmek için,sanıyorum ki sizin paylaştığınız sorularla başlayarak en azından biraz daha yol katedebilirim.

5. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Kolay gelsin ve başarılar dilerim.

6. hülya ayyıldız

hülya ayyıldız TÜİSAG Üyesi

hangi programı yüklemek gerek?benim bilgisayar açmıyorda:(

7. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Önce winrar ile dosyaları arşiv dışınıa çıkaracaksınız, sonra adobe reader ile pdf dosyalarını açacaksınız.

hülya ayyıldız bu yazıya teşekkür etti.
  8. hülya ayyıldız

hülya ayyıldız TÜİSAG Üyesi

hallettim.çok sağolbyee

9. cenaphan

cenaphan TÜİSAG Üyesi

değerli arkadaşlar, piyasada bildiğiniz bir kaynak var mı?

uugur bu yazıya teşekkür etti.
  10. Fatih ÖZTÜRK

Fatih ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

2200 soruda isg uzmanlıgı diye bi kitap var forum üyelerine 50 tl ye oluyormuş 70 tl lik kitap

11. cenaphan

cenaphan TÜİSAG Üyesi

nasıl temin edebiliriz?

12. ENES SAKARYA

Risk Med Akademi satıyor ama ilk baskı tükendiği için şuan ikinci baskı çalışmaları varmış hali hazırda satışa sunmamışlar konu hakkında gerekli takip ve bilgilendirmeyi www.riskmedakademi.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

13. cenaphan

cenaphan TÜİSAG Üyesi

tamam çok teşekkürler

14. müslüm

müslüm TÜİSAG Üyesi

bu sorularda 4857 iş kanunun iptal edilen maddeleri ile ilgili sorular yoktur dimi,
    6331 isg kanunun soruları varmı

15. Çağrıisg

Çağrıisg TÜİSAG Üyesi

Risk med in kitabı yanılmıyorsam. Ben almıştım başarılı bir kitap. Ancak yeni kanunu içeriyor mu onu firmayla iletişime geçip öğrenebilirsiniz.

müslüm bu yazıya teşekkür etti.
  16. Ugan Erdoğan

Ugan Erdoğan TÜİSAG Üyesi

her sınavda benzer sorular mı cıkıyor mesela aynı soruları derleyıp derleyıp koyuyorlar mı yoksa hep degısıyormu arkadaslar merak edıyorum..

17. Sercan SELÇUK

Sercan SELÇUK TÜİSAG Üyesi

riskmedin kitabı cok güzel arkadaşlar biraz detaylı ama en azından doğru bilgiler içerdiğinden çalışmak için faydalı olur diye düşünüyorum . Kopyala yapıştır sorularından ziyade özgün sorular çoğunlukta

18. handefozbay

handefozbay TÜİSAG Üyesi

Günaydın,

C Sınıfı iş güvenliği uzmanlığı adayıyım. soruların işime yarayacağını düşünüyorum. Teşekkür ederim ellerinize sağlık.

19. Beyza065055

Beyza065055 TÜİSAG Üyesi

Merahabalar,öncelikle kaynaklar için çok teşekkürler benim de sorulara ihtiyacım vardı hızır gibi yetiştiniz.Ben Ocak ayında kursa gttim ama çalışmaya henüz başlıyorum sizce çok mu geç kaldım?:düşünceli: Bir de mevzuat kısmında o kadar çok kanun,yasa,yönetmelik var ki hangi birini okuyacağımı hala anlamış değilim.yardımcı olursanız sevinirim.

20. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

6331 den sorumlu değiliz. fakat benim de kafamı karıştıran; yeni çıkan yönetmeliklerin çoğu (risk değ. yön-isg uzman yetki ve sor.yön. ...vb) 6331 e dayanılarak çıkarıldı(değiştirildi).

4857 den sorumlu isek bunlardan gelmeyecek mi? gelmemesi saçma çoğu revize edildi 6331 e göre

yine kafam karıştı...!!!

kimyagerhayriye bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. riskmed soru bankası indir

,
  2. en son çıkan isg kitapları

,
  3. isg c sınıfı test kitabı 2015 yeni baskı

,
  4. c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı hazırlık kitapları,
  5. c sinifi is guvenligi soru bsnkasi,
  6. c sınıfı iş güvenliği hazırlık kitabı,