C Sınıfı Isg Eğitim

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Fatih Kayis tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Fatih Kayis

Fatih Kayis TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba. Bugün itibarıyla (5 Şubat) eğitim alacak yer bulamıyorum.Nereyi arasam 18 Mayıs sınavı için kadrolarımız dolu diyor, yeni gurup açılmayacak diyor. Bu sınava girme şansım kalmadı mı, illa sonbahar sınavını mı beklemem gerek?

2. denizdeniz

denizdeniz TÜİSAG Üyesi

fatih bey bende araştırdım 31 martta kadar eğitim bitmesi gerekiyormuş boş yer bulma şanınız zor

3. Yetgin YILDIRIM

Yetgin YILDIRIM TÜİSAG Üyesi

kültür üniversitesiyle bir görüşün isterseniz. arkadaşım oraya başlayacak 15 şubatta

4. ceyhan27

ceyhan27 TÜİSAG Üyesi

Fatih arkaadasım bana ulas bir yerın numarasını verıcem mayıs ayına yetısen yenı grupları istanbul da...
    Ben de o kurumdan aldım egıtımı tavsıye etmekten zıyade egıtımını al bıtır zaten bogu seyı zektorde ogreneceksın kalıteye pek takılma su sıralar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. leonalone

leonalone TÜİSAG Üyesi

bu iris akademi hakkında bilgisi olan varmı

6. ocal

ocal TÜİSAG Üyesi

CASGEM e başvuru yaptım kontenjanımız dolu cevabı geldi. İris akademisine başvurumu yaptım bakalım sonuç ne olacak. İris akademisine başvurular 24 Şubat da son arkadaşlar..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. emre4599

emre4599 TÜİSAG Üyesi

siz gec kalmıssınız...ins acılır 6 ay kaybetmezsınız...cunku uzaktan egıtım oncelıgı var bu da bı 2 hafta suruyor....kı cogu yerde egıtımler tamamlandı artık...son 2-3 grup kaldı...

8. bilgesena

bilgesena Guest

İstanbulda avrupa yakasında zirvede boş yer vardı

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica