C Sınıfı Uzmanları Çok Tehlikeli Risk Analizlerine Imza Atabilir Mi?

erolisgu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
slmlar...sevgili meslektaşlarım c sınıfı uzmanım.elimde 8 kişinin çalıştıgı çok tehlikeli sınıfta yer alan bir kimya fabrikasının risk analizi var.bu risk analizine imza atma yetkim var mı?yanlış birşey yapmak istemiyorum. yardımcı olabilir misiniz acaba??

mehmet kavafoglu ben

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
slmlar...sevgili meslektaşlarım c sınıfı uzmanım.elimde 8 kişinin çalıştıgı çok tehlikeli sınıfta yer alan bir kimya fabrikasının risk analizi var.bu risk analizine imza atma yetkim var mı?yanlış birşey yapmak istemiyorum. yardımcı olabilir misiniz acaba??

konuya mantıksal bir cevap vermem gerekırse
risk analızlerini işyerleride kendıleride yapabildiklerine göre siz bir danışman gibi ekibin içerisinde bulunabilirsiniz diye düşünüyorum....

Ali KÖKSAL

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)

Çok tehlikeli de olsa 50 altında ve yükümlüğlüğü henüz başlamamış bir yere danışman olarak risk analizi yapabilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.