Tartışma C Sınıfı Uzmanların Yüksek Lisans Yapması Hakkında

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Nilay Çelik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Nilay Çelik

Nilay Çelik TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba;
    Son zamanlarda o kadar çok araştırma yaptım ki ama karar vermekte güçlük çekiyorum. Sizce mantıklı olan 3 yıl C sınıfında çalışmak mı yoksa kısa yoldan 1 yıl yüksek lisans yapıp B sınıfı sınavına hak kazanmak mı? Bu konuda düşünceleriniz nelerdir acaba? Paylaşırsanız sevinirim.

Aras Kocatepe bu yazıya teşekkür etti.
  2. AYHAN4676

AYHAN4676 TÜİSAG Üyesi

3 yıl çok uzun bir zaman.bende sınavı yeni kazandım C sınıfı.yüksek lisans yapmayı düşünüyorum.aleste kaç puan istiyorlar bilginiz varmı.her üniversite yüksek lisans açıyormu.?

3. Nilay Çelik

Nilay Çelik TÜİSAG Üyesi

Ben özel üniversitelere baktım. Tezsiz ve ales ihtiyacı yok 1 yılda okulu bitirebiliyorsun. Onunda ücreti 14.000 bu kadar parayı buraya yatırmak mantıklı mı bilemiyorum. üstelik başvuru için son iki gün

4. Murat Gençtürk_19

Murat Gençtürk_19 TÜİSAG Üyesi

Hangi üniversite acaba söyleyebilir misiniz ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Fatihulker

Fatihulker TÜİSAG Üyesi

14.000 TL verilmesi bence mantıksız. Ve düşünen arkadaşların vermemesini tavsiye ederim. Bu kadar büyük meblağı uzmanlık yaparak kazanamazsınız.

6. REHA KABAK

REHA KABAK TÜİSAG Üyesi

c den b ye geçiş için ya 3 yıl calısmak yada yüksek lisans yapmak sizce hangisi daha mantıklı arkadaşlar ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Aras Kocatepe

Aras Kocatepe TÜİSAG Üyesi

Bende merak ediyorum bu konuyu kararsız kaldım lisans mezunuyum C.sinifi uzmanlık için kursa mı gitsem yuksek lisans mı yapsam karar veremedim yuksek lisans zor mu ? Derslerden kalan bırakılan çok oluyor mu? Malum ders ücretleri yuksek eğer cin zorsa bulaşmayalım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica