C SInıfı uzmanlık

Sandikci87

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar Tesisat Öğretmenlğii Mezunuyum Uzmanlığa Girmek istiyorum Önerirmisiniz iş imkanLarı ne derecede ve ücretler Ortalama ne Kadar ???

serkancaner

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İş imkanı ve ücretleri bilmiyorum ama sonuçta bir eğitim alıyorsunuz.Mesela bende LPG sorumlu müdürlük eğitimi var fakat iş yok.Olsa bile ücreti düşük.Bile bile aldım.Sonuçta eğitimdir.Bu senin çalıştığın ortama göre değişir.Evet ben uzman olacağım dersen bu işi yapacağım dersen bu mesleki eğitiminle beraber sana değer katar.
Ortada bir pasta var ama bu pastayı eline çatalı alan yiyemiyor?Yese bile annesi tarafından cezalandırılıyor.

leyla

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar Tesisat Öğretmenlğii Mezunuyum Uzmanlığa Girmek istiyorum Önerirmisiniz iş imkanLarı ne derecede ve ücretler Ortalama ne Kadar ???

yasanın yürürlüğe girmesiyle iş alanı daha da genişleyecek sayın Sandikci87....ama tabi biraz zaman alacak...ilk önce iş güvenliği kültürünün çalışma alanlarında yerleşmesi ve çalışanla işverenin bunu benimsemesi gerekecek...50 olan çalışan sayısının düşmesi iş imkanını biraz daha artırdı.ve yasanın sadece işçileri değil tüm çalışanları kapsamasıda devletede alımları beraberinde getirecektir...sorumluluğu büyük olan bir iş .maddi bakımdan çok tatmin edici ücretler yok şu an .ama yasanın yürürlüğe girmesiyle çoğalacak talebe karşı ben ücretlerinde artacağına inanıyorum.çünkü mevcut uzman sayısı talebe yetmeyecek.bildiğim kadarıyla 15000 uzmana ihtiyaç var.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.