Çalışma Bakanlığına Dilekçe

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Mutlu Sarıkaya tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Mutlu Sarıkaya

Mutlu Sarıkaya TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlarlar C sınıfı İş güvenliği uzmanıyım. 750 iş günü çok tehlikeli işlerde sigorta primim yattı. İnşaat işlerinde İş güvenliği uzmanlığı yapmak istiyorum. Bunun için Çalışma bakanlığına dilekçe göndermem gerek acaba dilekçe örneği olan varsa ekleyebilirmi. Malum hata yapmamak lazım sonra düzeltmek çok zaman alabilir.

2. aybah

aybah TÜİSAG Üyesi

Daha henüz netleşmedi diye biliyorum en son bakanlık isg katip programından c sınıfı uzmanların a sınıfı uzmanların yerine bakabilmesi için isg uzmanlarında belge isticeklerdi ama halen bi açıklama yok.Bende merak ediyorum c sınıfı uzman olupta a sınıfı uzmanın yerine bakan varmı acaba bende firmamda a sınıfı uzmanın yerine bakıyorum bakanlık denetledi sgk hizmet dökümümü gösterdim sertifikamı gösterdim uzman olarak kabul ettiler ceza filan yazmadılar.

3. ma_den_ci

ma_den_ci TÜİSAG Üyesi

denetlemede sözleşme istediler mi peki (c sınıfı uzman çok tehlikeli işyeri ile yapılmış)

uzman07 bu yazıya teşekkür etti.
  4. Mutlu Sarıkaya

Mutlu Sarıkaya TÜİSAG Üyesi

Ben 170 i arayıp bu konuda oraya danıştım. Bizim çalışma bakanlıgına dilekçe ile başvurmamızı ve A sınıfına vekalet edebilme yetkisi istememizi sölediler. SSK hizmet dökümü, seltifika fotokopisi, lisans fotokopisi, kimlik fotokopisi, aslında ne kadar fazla belge gönderirseniz okadar size avantaj saglar dediler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ma_den_ci

ma_den_ci TÜİSAG Üyesi

peki sözleşme de yapıp gönderecek miyiz bu belgelerle beraber

6. aybah

aybah TÜİSAG Üyesi

sözleşme ile ilgili durumun kesin olmadığını belirtim o yüzden sözleşme yapmadık dedim , ama sertifikam ve hizmet dökümüne detaylı baktılar sonra olur dediler.Tutanak tutuyorlar incelemeden sonra oraya iş güvenliği uzmanlığı ile ilgili olumsuzluk yazmadılar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ma_den_ci bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica