Çalışma Şekli Konusunda Tavsiye

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında jamadakamaro tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. jamadakamaro

jamadakamaro TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Sınava 20 gün kaldı ve ben çok fazla saldım. Nerdeyse hiç çalışmadım bana öncelik vermem gereken konular, çalışma metodu ve toplamda ayrıntılı olarak kaç konu var? Bunlarla ilgili yardımlarınızı ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Yaklaştıkça stres'i artmaya başladı. Hatta sırf hakkımı kaybetmemek için girmemeyi bile düşünmeye başladım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

2. Caner Gayıp

Caner Gayıp TÜİSAG Üyesi

yönetmelikleri oku, buradaki veya diğer kaynaklardan özet notları bilsen yeter çok fazla derine girmeye çalısma tüm özetleri iyice oku bir bilgi edin. Sonra bol bol soru çöz . Çünkü ne kadar özetlere baksanda çok fazla ve farklı farklı sorular var. Böylece hem ögrenir hemde soru dagarcıgını artırırsın.

Bende çok çalısmadım hatta bir çok konuya oturup baklmadım bile kendi kendime çok stress yaptım geçemeyecem diye çok fazla bilgi var çünkü,

Az önce sırf dururmumu göreyim diye ekim sorularını çözdüm , bir çok konu eksiğim olmaına rağmen 70 puan almısım ki yanlış yaptıgım 3-5 soruda tamamiyle yanlış okumakdan soruyu.
    Çok zor değildi yani ekim sınavı, bu istisnamı yoksa tüm sınavlar mı bu seviyede diğerlerini çözünce anlayacağım.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica