C'den A'ya Geçiş Sınavı

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında mustafa kemal tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. isgici

isgici TÜİSAG Üyesi

Yaptım 74 net var. evdeki rahat ortamda 74 net varsa gerçek sınavda kaldım demektir.

2. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Erteleme olmayacak. İlk sınavda başarı yüksek olursa , ikinci sınav daha zor olabilir. Hatta geçen sayısı yeterli olursa; yükseltme bile açmayabilirler.

3. Selim Sakarya

Selim Sakarya TÜİSAG Üyesi

Yükseltme eğitimleri için bilgisi olan var mı? anlatılanlar bana çok gerekli olmadığı şeklinde.
    bu sınava girmiyorum sonrası için nereyi önerirsiniz.

4. ozden demir

ozden demir TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    Yükseltme eğitimlerine, hızlandırılmış kurslara vs katılmadım, kendim çalıştım. Ben de bu sınavın çok zor olacağını zannetmiyorum. Yönetmeliklerden boşluk doldurma tarzı sorular çıkacağını düşünüyorum.
    18 Mayıs sınavında C belgesi almıştım ve sınavdan önceki gün artık hiçbir şey hatırlamıyordum ama sınavım gayet iyi geçmişti. Umarım yine aynı şekilde olur.
    Yükseltme sınavına giren tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

okhan bu yazıya teşekkür etti.
  5. mithat ömür

mithat ömür TÜİSAG Üyesi

Herkese merhaba.arkadaşlar sitede yeniyim.C den direk A ya geçiş diye bir sınav mı var? şu kendi branşında 3 yıl deneyim,750 gün pirim davası mı ? şayet o ise ben onu;
    " C belgesi +750 prim veya kendi branşında 3 yıl çalışmış olma şartı = kendi branşında tehlikeli veya çok tehlikeli işte çalışabilme imkanı" diye anlamıştım.yani sınavsız.doğrusunu bilen varsa beni bu konuda aydınlatırsa sevinirim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica