Haber Çevreyolu Inşaatında Iş Kazası

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Çevreyolu inşaatında iş kazası
    Kavşak inşaatında beton dökümü sırasında iskele çöktü. Yeni dökülen harcın altında kalan 6 işçi ölümden döndü.
    Hüseyin TÜCCAR- Bülent CİVANOĞLU / BURSA, (DHA) -Bursa'da, çevre yolundaki kavşak inşaatında beton dökümü sırasında iskele çöktü. Yeni dökülen harcın altında kalan 6 işçi ölümden döndü. Yaralılar ambulanslarla hastanelere kaldırılırken, olay yerini görüntülemek isteyen gazeteciler, işçilerin saldırısına uğradı.

Kaza dün, İsmetiye Köyü yakınlarındaki kavşak inşaatında meydana geldi. İnşaatta beton dökümü sırasında iskele büyük bir gürültüyle çöktü. Harç altında kalan 6 işçi çeşitli yerlerinden yaralandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda ambulans gönderildi. Yaralıların kurtarılması sırasında olay yerini görüntülemek isteyen gazeteciler işçilerin saldırısına uğradı. İşçiler gazetecilerin görev yapmasını engelledi.

Yaralılar 112 ambulanslarıyla hastaneye kaldırılırken, kazayla ilgili soruşturmaya başlandı.

Kaynak: http://www.gercekgundem.com/ekonomi/4980/cevreyolu-insaatinda-is-kazasi

uzmancan ve Mehlika ÖĞÜT NAZLI bu yazıya teşekkür etti.
  2. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Kavşak inşaatı iskelesi çöktü, 6 yaralı

Bursa'da, çevre yolundaki kavşak inşaatında beton dökümü sırasında iskele çöktü. Yeni dökülen harcın altında kalan 6 işçi ölümden döndü.

Bursa'da, çevre yolundaki kavşak inşaatında beton dökümü sırasında iskele çöktü. Yeni dökülen harcın altında kalan 6 işçi ölümden döndü. Yaralılar ambulanslarla hastanelere kaldırılırken, olay yerini görüntülemek isteyen gazeteciler, işçilerin saldırısına uğradı. Kaza dün, İsmetiye Köyü yakınlarındaki kavşak inşaatında meydana geldi. İnşaatta beton dökümü sırasında iskele büyük bir gürültüyle çöktü. Harç altında kalan 6 işçi çeşitli yerlerinden yaralandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda ambulans gönderildi. Yaralıların kurtarılması sırasında olay yerini görüntülemek isteyen gazeteciler işçilerin saldırısına uğradı. İşçiler gazetecilerin görev yapmasını engelledi. Yaralılar 112 ambulanslarıyla hastaneye kaldırılırken, kazayla ilgili soruşturmaya başlandı.

Kaynak: DHA

Mehlika ÖĞÜT NAZLI ve uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica