CEZA PROSEDÜRÜNE GÖRE CEZA KESİLDİ YA SONRA...

mehmet ali aslan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
Fabrıka ınsaatında ceza proseduru yayınladık gecen gun ıkı kısı sıgortasız calıstırıldıgı ıcın ceza kesıldı sımdı ıkı sorum var. Bırıncısı yasaya gore ıscılere kesılen cezaları bakanlıgın hesabına yatırmamız gerekıyor burası tamam ya cezayı taseron fırmanın yukumlulugunu yerıne getırmemesı sonucu kesıldıyse yanı taseron fırmanın kendısıne kestıysek yuklenıcı fırma ceza parasını ısg calısmaları ıcın kendı bunyesıne alabılır mı bununla ılgılı yasal bır zorunluluk varmı (ben bulamadım)
Ikıncısı ıse taseron fırmaya cezayı kestık ceza parasını nasıl tahsıl edecegız ızlememız gereken yasal prosedur nedır?

leyla

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Mehmet Ali bey taşeronlara kesilen İSG cezaları diye arama yaparsanız daha önce forumda bu konuyla ilgili yazılan yazıları ve paylaşımları bulabilirsiniz

mehmet ali aslan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
link atabılırmısınız rıca etsem bulamadım ben :(

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.