Form Checklist

Fatma ÇİLOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
iŞLETMELERİM İÇİN OLUŞTURDUĞUM GENEL KONULARI KAPSAYAN CHECKLİST TABİKİ GELİŞTİRİLEBİLİR BU KONUDA ARDAŞLARIMIN FİKİRLERİNİDE BEKLİYORUM.. UMARIM SİZİNDE İŞİNİZE YARAR İYİ ÇALIŞMALAR..

Ekli dosyalar

• CHECKLİST.xls
    86.5 KB · Görüntüleme: 1,521

Zercan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
iŞLETMELERİM İÇİN OLUŞTURDUĞUM GENEL KONULARI KAPSAYAN CHECKLİST TABİKİ GELİŞTİRİLEBİLİR BU KONUDA ARDAŞLARIMIN FİKİRLERİNİDE BEKLİYORUM.. UMARIM SİZİNDE İŞİNİZE YARAR İYİ ÇALIŞMALAR..
inceleyip ekleyeceğim madde olduğunda paylaşacağım. Emeğinize sağlık. Çok teşekkürler

hcakir48

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
çok emek vermişsiniz.. emeğinize sağlık..

MARBIM

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)

Güzel çalışma.

Basınçlı kapları da ilave edebilirsiniz.

Fatma ÇİLOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
inceleyip ekleyeceğim madde olduğunda paylaşacağım. Emeğinize sağlık. Çok teşekkürler
Rica ederim yanlış larim olabilir muhakakk beklerim bende guncellemis olurum surekli guncellenmesi gerekir zaten

doganays

Üye
TÜİSAG Üyesi
çok geniş kapsamlı harika bir checklist yapmışsınız. paylaşımınız için teşekkür ediyorum.

MELEK IRMAK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
çok işime yaradı teşekkürler

Barış GÖKTAŞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Checklist'te İlkyardım dolabı ile ilgili bazı maddeler mevcut ancak biz firma olarak ramak kala ve iş kazalarının takibini yapamadığımız için sahadan tamamen kaldırdık. Sadece vardiya amirinin odasında var onun bilgisi dahilinde kullanıldığı için bizlere gerekli bilgiler iletiliyor. Kartlı sistem vs. biraz maliyet olarak yüksek olacağından bu çözümü bulduk.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.