Danıştay Kararı Ile Ilgili Sn.kasım Özer Ne Diyor?

Egemen_01

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar belge yükseltme ile ilgili danıştayın vermiş olduğu yürütmeyi durdurma kararı ile ilgili İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Sn.Kasım Özer beyefendi acaba bu konu hakkında ne düşünüyor? Kendisinin bu konu hakkında bir beyanına rastlayan, gören, duyan varmı aranızda? Ben daha hiçbiryerde rastlayamadım. Sizce de burda bir gariplik yokmu? Yorumlarınızı bekliyorum. Saygılarımla.

Funda Gürsoy Özkocacık

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar belge yükseltme ile ilgili danıştayın vermiş olduğu yürütmeyi durdurma kararı ile ilgili İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Sn.Kasım Özer beyefendi acaba bu konu hakkında ne düşünüyor? Kendisinin bu konu hakkında bir beyanına rastlayan, gören, duyan varmı aranızda? Ben daha hiçbiryerde rastlayamadım. Sizce de burda bir gariplik yokmu? Yorumlarınızı bekliyorum. Saygılarımla.
Hevesli hevesli açıklama yapıyordu, o kadar insanı sorumluluk altına soktu sesi çıkar mı hiç alacağını aldı, bu sayede sınavlar için para da kazandı olan tecrübesiz arkadaşlara oldu.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.