Soru : Devlet Yurdunun Temizlik Şirketinde İş Güvenliği

ikarateke

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba arkadaşlar.devlet yurtlarının temizlik işini(yer temizliği çarşaf perde vs) yapan firmada iş güvenliği uzmanı olarak çalışıyorum aklıma takılan birkaç konuda yardımınızı istiyorum.

1- 3 ayrı yurtta toplam 50 işçi çalışıyor her biri için ayrı risk analizimi olmalı.?(yapılan işler ve ortam neredeyse aynı)
2-yurt genelinde sivil savunma ekibi oluşturulmuş şirketin 6 elemanıda bu ekiplerde bulunuyor.benim ayrı olarak acil durum ekiplerini oluşturmam gerekir mi.?

cetintatar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
evet her yurt (bina) için risk analizi yapılmalıdır. bende devlet yurtlarındaki temizlik elemanlarına yönelik risk analizi yapıyorum. örnek olması açısından Risk analizini paylaşabilir misiniz?

uzmankemal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
evet her yurt (bina) için risk analizi yapılmalıdır. bende devlet yurtlarındaki temizlik elemanlarına yönelik risk analizi yapıyorum. örnek olması açısından Risk analizini paylaşabilir misiniz?

çetin bey ben de yurtlara bakıyorum temızlık için bana analizinizi göndermenız mumkunmu

mumurax@*****

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.