Soru : Diğer Sağlık Personeli

ismail keklik

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Sayın
Sınav Grubunuz: DİĞER SAĞLIK PERSONELİ
Sınav Sonucunuz:
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
5 ARALIK 2015 TARİHLİ İSG SINAVINDA BAŞARILI OLDUNUZ. ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA BELGE ÜCRETİNİ YATIRABİLİRSİNİZ.. arkadaşlar ISG KATIP durumu güncellemiş herkese hayırlı olsun

TRB DSP

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Arkadaşlar DSP için tam zamanlı maaş durumları nelerdir lütfen gerçekçi yazalım çünkü piyasada çok ucuza bu işi kapatmaya çalışan osgb ler var iş güvenliğinin 1800 aldığı yerde hemşirenin hakkı 1400 dür gibi konuşuyorlar sizce ne olmalı ?

Ysmn Tuna

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Yuh d
Arkadaşlar DSP için tam zamanlı maaş durumları nelerdir lütfen gerçekçi yazalım çünkü piyasada çok ucuza bu işi kapatmaya çalışan osgb ler var iş güvenliğinin 1800 aldığı yerde hemşirenin hakkı 1400 dür gibi konuşuyorlar sizce ne olmalı ?[/QU

Ysmn Tuna

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Yuh diyorum..!aldığın eğitim sınav stresi v.s 1400 tl.miş öylemi. Hem de sertifikalı. Yazıkkk

ismail keklik

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Arkadaşlar DSP için tam zamanlı maaş durumları nelerdir lütfen gerçekçi yazalım çünkü piyasada çok ucuza bu işi kapatmaya çalışan osgb ler var iş güvenliğinin 1800 aldığı yerde hemşirenin hakkı 1400 dür gibi konuşuyorlar sizce ne olmalı ?
http://www.isgfrm.com/threads/onemli-dsp-calisma-sartlari-ve-avantajlari.21788/#post-237761 bu link te bahsettiğiniz konuyla ilgili detaylı paylaşımda bulundum okumanızı tavsiye ederim

mesut demirx

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Arkadaşlar asgari ücret 850 tl iken OSGB'ler DSP'lerine 1500-1600 tl veriyordu.Su an da asgari ücret 1300 tl ...Yani mesleki yeterliliğiniz yoksa-belge almanız gerekmiyorsa çalışmanız için 1300 tl + AGİ zaten almanız gerekiyor....Ki sizler eğitim lurumlarına para yatırdınız-emekler ve zaman harcadınız-ÖSYM sınav ücreti ödediniz-sınavı kazandıysanız sertifika ücreti ödediniz...Belirttiğim bu şartlarda bir kez daha düşünün hangi ücreti hakettiğinizi....

33815257352

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
benim sertifikam yok ama inşallah diğer sınavda alcam gecen sınavda 1 soru ıle kaçırdım sertıfıkam olmamasına rağmen 2.5000 net alıyorum

TRB DSP

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Yuh diyorum..!aldığın eğitim sınav stresi v.s 1400 tl.miş öylemi. Hem de sertifikalı. Yazıkkk
Evet gerçekten patronlar kapitalist sistemin kölesi olmuş bizi de içlerine çekmeye çalışıyor yemek yol parası olmadan bu paralar teklif ediliyor Allahtan sertifikalıyız da söz hakkımız oldu,

Gece gündüz çalışıp hakkımızla kazandık kalifiye elemanlara bu muamele çok yanlış.

TRB DSP

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Desenize, o zaman bu kurum için benim sertifikalı bir hemşire olmamım bir artısı pek olmayacak......Sınavı geçtik Rabbim bir kapı açar inşallahhh
Şu durumda sadece osgb ler için aranan elemanız iş yerinizden zam isteyebilirsiniz çünkü piyasada daha iyi şartlar varken kalmak saçma olur.

mekabe

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Kamuda işyeri Hekimleri her tehlike sınıfında mi 30 saat çalışabilir. .

işyeri hemsirelerinin de 30 saate kadar calisabilecegine ilişkin ifade Nerede geçmektedir.?

Kamuda aile hekimleri ve kurum hekimleri eğer sertifikası yoksa sadece az tehlikeli işlerde 30 saat çalışabilir, diğer hekimler çalışamaz. Sertifika varsa her tehlike sınıfında Yönetmelikte belirlenen sürelerle ( 5-10-15 dak) çalışabilir. Onlarda A-B-C gibi bir sınıflama veya gruplama yok.

Ebozyurt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Arkadaslar kamudaki devlet memurlari diger sag pers.olarak calisabilirmi bu konuda kanun yada yonetmelik varmii tesekkurleer

mükerrem demirkıran

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
2000 2500 arası kabul etmeyin ben 2000 tl alıyorum

Dniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
çalışabilirler fakat tam zamanlı değil yarı zamanlı olarak çalışabiliyorlar.

İlknur çalışabilir dediniz acaba hangi kanun ve yönetmelikte geçiyor söylermisiniz?

Dniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
"İlknur Hanım" diyecektim afadersiniz...

gizem akyol

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
dsp sınavı ne zaman

yunus er

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
İlknur çalışabilir dediniz acaba hangi kanun ve yönetmelikte geçiyor söylermisiniz?

aslında bu konuda biraz kafa karışıklığı var.

Dsp'lerin durumu yöneticilik vasfı olmayan hekimler ve aile hekimlerine tanınan 30 saatlik işyeri yapma yetkisi ile karıştırılıyor. bildiğim kadarı ile kamu da çalışan dsp ler başka yerde görevlendirme alamıyor.

net bilgi 170 nolu danışma telefonundan alınabilir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.