Soru : Diş Protez Atölyelerinde Risk Degerlendirmesi

İSGezgi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
meraba arkadaşlar diş protez atölyesi için risk degerlendirmesi yapmam gerekiyor çok tehlikeli sınıfa giriyor o yüzden tedirgin edici elinde örnek teşgil edebilecek dökümanı olan varsa ve paylaşabilirse çok sevinirim

süleymanyılmaz

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İş Veren
Çalışma bakanlığının sitesinde diş klinikler ve muayenelerinde risk değerlendirme rehberi var buradan yararlanabilirsiniz

İSGezgi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Çalışma bakanlığının sitesinde diş klinikler ve muayenelerinde risk değerlendirme rehberi var buradan yararlanabilirsiniz

teşekkür ediyorum fakat burası daha çok diş protez yapımı uzerine atölye şeklinde o yüzden çok daha fazla bölümü var porselen glazür falan gibi haliyle kullanılan makinalarda çok fazla daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilir miyim diye ugraşıyorum bende genede yardımlarınız için teşekkürler

ardaderi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar bu konuda benimde yardıma ihtiyacım var. Diş protez lab. ile ilgili bilgisi olan arkadaş var mı aramızda?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ali sait

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar banada diş protez atölyesi ile ilgili risk analizi talebi geldi bu konuyla alakalı dokuman bulan oldumu acaba

Sezer Kurgun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar şimdi benimde bu konuda yardıma ihtiyacım var :) yukarıdaki 3 arkadaşın elinde bir şeyler var mı acaba ve paylaşmanız mümkün mü yada hep birlikte oluşturabilir miyiz

Melek Düha GARİP

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
konuyla ilgili hala örnek yok mu ? Ya da soran arkadaşlar neler yaptı?

huriye

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
meraba arkadaşlar diş protez atölyesi için risk degerlendirmesi yapmam gerekiyor çok tehlikeli sınıfa giriyor o yüzden tedirgin edici elinde örnek teşgil edebilecek dökümanı olan varsa ve paylaşabilirse çok sevinirim
diş protez laboratuvarı risk analizi bana da lazım

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.