Soru Diş Protez Atölyelerinde Risk Degerlendirmesi

Konu, 'Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sektöründe İSG Uygulamaları' kısmında İSGezgi tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. İSGezgi

İSGezgi TÜİSAG Üyesi

meraba arkadaşlar diş protez atölyesi için risk degerlendirmesi yapmam gerekiyor çok tehlikeli sınıfa giriyor o yüzden tedirgin edici elinde örnek teşgil edebilecek dökümanı olan varsa ve paylaşabilirse çok sevinirim

huriye bu yazıya teşekkür etti.
  2. süleymanyılmaz

süleymanyılmaz TÜİSAG Üyesi

Çalışma bakanlığının sitesinde diş klinikler ve muayenelerinde risk değerlendirme rehberi var buradan yararlanabilirsiniz

3. İSGezgi

İSGezgi TÜİSAG Üyesi

teşekkür ediyorum fakat burası daha çok diş protez yapımı uzerine atölye şeklinde o yüzden çok daha fazla bölümü var porselen glazür falan gibi haliyle kullanılan makinalarda çok fazla daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilir miyim diye ugraşıyorum bende genede yardımlarınız için teşekkürler

4. ardaderi

ardaderi TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu konuda benimde yardıma ihtiyacım var. Diş protez lab. ile ilgili bilgisi olan arkadaş var mı aramızda?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 19 Kasım 2013
  5. ali sait

ali sait TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar banada diş protez atölyesi ile ilgili risk analizi talebi geldi bu konuyla alakalı dokuman bulan oldumu acaba

6. Sezer Kurgun

Sezer Kurgun TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şimdi benimde bu konuda yardıma ihtiyacım var :) yukarıdaki 3 arkadaşın elinde bir şeyler var mı acaba ve paylaşmanız mümkün mü yada hep birlikte oluşturabilir miyiz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Melek Düha GARİP

Melek Düha GARİP TÜİSAG Üyesi

konuyla ilgili hala örnek yok mu ? Ya da soran arkadaşlar neler yaptı?

8. turanmst

turanmst TÜİSAG Üyesi

9. huriye

huriye TÜİSAG Üyesi

diş protez laboratuvarı risk analizi bana da lazım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica