Dışa Görevlendirmeler

Konu, 'Diğer İş Sağlığı ve Güvenliği Dokümanları' kısmında murat44 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. murat44

murat44 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar mrhb osgblerde dışa görevlendirme işlemleri nasıl gerçekleşiyor.Sistem üzerinde nelere dikkat edilmesi gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim

2. semih001

semih001 TÜİSAG Üyesi

bnde aynı sorunu yasıyorum yardımcı olursanız sevinirim

3. karahell

karahell TÜİSAG Üyesi

Sorması ayıp siz OSGB sahibi misiniz yada OSGB sorumlu müdürmü eğer öyleyse durum vahim :(

4. fethiye

fethiye TÜİSAG Üyesi

merhaba Murat Bey, ben OSGB de sorumlu müdürüm ve dışa görevlendirmeleri yapıyorum. isg katip sisteminde görevlendirmeler-sözleşmeler kısmını açın,sol üstte yeni ifadesini tıklayın,açılan penceredeki bilgileri girin, anlaştığınız firmanın sgk giriş nosunu girdiğinizde firmanın adı çıkacaktır otomatik olarak. ve uzman ya da hekiminde tc lerini yazdığınızda isimleri ve belgeleri çıkacaktır.saati de belirtip kaydet diyorsunuz .sonrada anlaştığınız firma kendi e devlet şifresiyle isig katip sayfasını açıp sözleşmeyi onaylıyor. tabi önce bakanlık onaylıyor sonra işyeri....aklınıza takılan bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hassan

Hassan TÜİSAG Üyesi

Artık bakanlık onaylamıyor yani kendi aramızda onaylandıgın da zaten bakanlık onaylamış sayılıyor diger türlü sisteme giriş yapılmıyor.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica