Dün yapılan İş Sağlığı Güvenliğinin Dünü, Bugünü, Yarını Konulu Seminerde ne konuşuldu?

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında isg27 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. isg27

isg27 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar eğer seminere gittiyseniz gözlemlerinizi yazın lütfen..

2. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

merhabalar.ben gittim seminere ÇASGEM e sunu soleyım seminer bitti ve çasgem binasından cıkarken çıkış kapısını dısarıya dogru sürükleyim dedim.aaaaaaa ne göreyim kapı dısarıya dogru deil içeriye doğru çekerek açılıyor.hani bizim tüzüğümüz,yönetmeliklerimiz yazık yaaaaaaa

esat1903, element61 ve Mustafa ESEN bu yazıya teşekkür etti.
  3. çağatayözcan

çağatayözcan TÜİSAG Üyesi

hayret birşey yaa bu işi yapanlar bu konuya inanmazken bizim yönetiiclerin ve işçilerin inanmasını nasıl bekleyebiliyorlar??

4. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

acil çıkış kapısı değildir o, panik yapmayın :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. bünyamin yavuz

bünyamin yavuz TÜİSAG Üyesi

Ayrıca yangın tüpleride yere sabitlenmeden koyulmuş :) patlama tehlikesi efendim siz bunları yapmazsanız işletmelerden nasıl isteyebilirsiniz. Haksımıyım

6. bünyamin yavuz

Ayrıca 1 ile 9 kişi arasındaki işçi çalıştıran işletmelerin maddi destek devlet tarafından sağlanacak derken iş güvenlik uzmanları devlet memuru olan değil piyasadan tedarik edilecek parasını devlet verecekmiş.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Seminerde başka neler konuşuldu biraz anlatır mısınız???

8. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Evet seminer hakkında bilgi lazım arkadaşlar

9. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

Bu para desteği uzman ,hekim giderlerinin hepsi mi yoksa belli bir ksmı için mi geçerli bu konu hakkında bir açıklama yapıldı mı.?

10. bünyamin yavuz

1 ile 9 arasında bulunan işyerlerinin tehlikeli ve çok tahlikelilerde sınıfta bulunanların giderlerin hepssi az tehlikeli sınıf için ise bakanlar kurulu karaıyla karar verilecek.

Mustafa ESEN bu yazıya teşekkür etti.
  11. bünyamin yavuz

aycıca mağddur olan iş güvenlik uzmanların mağduriyeti tamamıyla giderilecek. A,B ve C hepsi

12. bünyamin yavuz

aklıma geldikce yazıyorum işverini balanlığa şikayet etme hakkındaki madde hakkında suanlık aynısı kalacak gibi görünüyor.

13. FeLis_Leo

FeLis_Leo TÜİSAG Üyesi

işyeri bünyesinde çalışacak isg uzmanlarının ücret ödemelerinin direkt işveren tarafından yapılması konusunda bi değişiklikten bahsedildi mi acaba?

havuz sistemi mesela?

14. bünyamin yavuz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica