Dün yapılan İş Sağlığı Güvenliğinin Dünü, Bugünü, Yarını Konulu Seminerde ne konuşuldu?

isg27

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar eğer seminere gittiyseniz gözlemlerinizi yazın lütfen..

monster58

Üye
TÜİSAG Üyesi
merhabalar.ben gittim seminere ÇASGEM e sunu soleyım seminer bitti ve çasgem binasından cıkarken çıkış kapısını dısarıya dogru sürükleyim dedim.aaaaaaa ne göreyim kapı dısarıya dogru deil içeriye doğru çekerek açılıyor.hani bizim tüzüğümüz,yönetmeliklerimiz yazık yaaaaaaa

çağatayözcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
hayret birşey yaa bu işi yapanlar bu konuya inanmazken bizim yönetiiclerin ve işçilerin inanmasını nasıl bekleyebiliyorlar??

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
acil çıkış kapısı değildir o, panik yapmayın :D

bünyamin yavuz

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhabalar.ben gittim seminere ÇASGEM e sunu soleyım seminer bitti ve çasgem binasından cıkarken çıkış kapısını dısarıya dogru sürükleyim dedim.aaaaaaa ne göreyim kapı dısarıya dogru deil içeriye doğru çekerek açılıyor.hani bizim tüzüğümüz,yönetmeliklerimiz yazık yaaaaaaa
Ayrıca yangın tüpleride yere sabitlenmeden koyulmuş :) patlama tehlikesi efendim siz bunları yapmazsanız işletmelerden nasıl isteyebilirsiniz. Haksımıyım

bünyamin yavuz

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ayrıca 1 ile 9 kişi arasındaki işçi çalıştıran işletmelerin maddi destek devlet tarafından sağlanacak derken iş güvenlik uzmanları devlet memuru olan değil piyasadan tedarik edilecek parasını devlet verecekmiş.

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
Ayrıca 1 ile 9 kişi arasındaki işçi çalıştıran işletmelerin maddi destek devler tarafından sağlanacak derken iş güvenlik uzmanları devlet değil piyasadan tedarik edilecek parasını devler verecekmiş.
Seminerde başka neler konuşuldu biraz anlatır mısınız???

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Evet seminer hakkında bilgi lazım arkadaşlar

Mustafa ESEN

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ayrıca 1 ile 9 kişi arasındaki işçi çalıştıran işletmelerin maddi destek devlet tarafından sağlanacak derken iş güvenlik uzmanları devlet memuru olan değil piyasadan tedarik edilecek parasını devlet verecekmiş.
Bu para desteği uzman ,hekim giderlerinin hepsi mi yoksa belli bir ksmı için mi geçerli bu konu hakkında bir açıklama yapıldı mı.?

bünyamin yavuz

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
1 ile 9 arasında bulunan işyerlerinin tehlikeli ve çok tahlikelilerde sınıfta bulunanların giderlerin hepssi az tehlikeli sınıf için ise bakanlar kurulu karaıyla karar verilecek.

bünyamin yavuz

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
aycıca mağddur olan iş güvenlik uzmanların mağduriyeti tamamıyla giderilecek. A,B ve C hepsi

bünyamin yavuz

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
aklıma geldikce yazıyorum işverini balanlığa şikayet etme hakkındaki madde hakkında suanlık aynısı kalacak gibi görünüyor.

FeLis_Leo

Üye
TÜİSAG Üyesi
işyeri bünyesinde çalışacak isg uzmanlarının ücret ödemelerinin direkt işveren tarafından yapılması konusunda bi değişiklikten bahsedildi mi acaba?

havuz sistemi mesela?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.