Soru : Eğiticinin Eğitimi Ve Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimleri

Hangi Eğitim Programına Katılmalıyım ?

• Yangın Eğiticinin Eğitimi

Kullanılan: 2 50.0%
  • Yüksekte Çalışma Eğiticinin Eğitimi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kalite Yönetim Sistemleri Sertifika Programı

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Hakan BİLDİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba ;

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Çavdır Meslek Yüksek Okulu İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği programı öğrencisiyim.Öğrenimime devam etmekte iken kendimi geliştirmek adına eğitimlere katılmak istiyorum.Katıldığım ve ilerde katılacağım eğitimlerle ilgili sormak istediğim sorular aşağıdadır.Zaman ayırıp görüş belirten herkese şimdiden teşekkür ederim.

SORU-1 : Yangın Eğitici Eğitimi ve Yüksekte Çalışma Eğitici Eğitimi ile ilgili bir eğitim veren bir firma ile anlaştık.Sertifikalar İstanbul Medipol Üniversitesi onaylı olacak ve 4 gün uzaktan eğitim 1 gün ise uygulamalı eğitim olmak üzere toplam 5 günden ( 1. Seviye Yangın Eğitici Eğitimi : 5 gün 45 saat ( 4 gün uzaktan eğitim, 1 gün teorik, uygulama eğitimi ) oluşacak.Maddi yetersizlikten ötürü sertifikaların her ikisinide alamayacam.Sizce bu sertifikalardan hangisini almalıyım ? Almam durumunda hangisinin meslek hayatında bana daha çok katkısı olur ?

SORU-2 : Yukardaki soruda belirttiğim her iki eğitime müteakiben Adnan Menderes Üniversitesi onaylı Kalite Yönetim Sistemleri eğitim programı var.Sertifika programına katılan ve eğitim sonunda düzenlenen sınavlarda başarılı olan adaylara 5 adet Türkçe ve 5 Adet İngilizce sertifika veriliyor.Eğitimler IRCA onaylı olup uzaktan eğitim şeklinde gerçekleştiriliyor.

SORU-3 : Yukarda iki farklı soruda belirttiğim eğitimlerden sizce hangisini almalıyım ? ( Sebebi ile açıklarsanır sevinirim )

SORU-4 : Tüm bu eğitimlere müteakiben almam durumunda meslek hayatımda getirisi olacak eğitim programları önerileriniz nelerdir ? ( Meslek Lisesi - Motorlu Araçlar Teknolojisi - İş Makinaları Bakım Onarımından mezunum )

* Adnan Menderes Üniversitesi onaylı Kalite Yönetim Sistemleri sertifika programına ait eğitim içeriğini ve sertifika örneklerini ek dosya halinde yükledim.Eğitim içeriğiyle ilgili detaylı bilgiyi ordan edinebilirsiniz.

* SORU1'de belirtilen eğitimler Medipol Üniversitesi SEM tarafından görevlendirilmiş eğitmenler tarafından verilecek ve Medipol Üniversitesi Rektörü tarafından imzalanacaktır.

Ekli dosyalar

• 85.png
    85.png
    374.5 KB · Görüntüleme: 42
  • 87.png
    87.png
    378.6 KB · Görüntüleme: 36
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.