Eğitim Notları

altunkaya.c

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar merhabalar; bakır yeraltı madenin de çalışan iş makınaları kullanan operatörler için eğitim notları lazım.bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. teşekkür ederim.

sbostancı

Üye
TÜİSAG Üyesi
yeraltında kullanılan makineler ocaklara göre özel dizayn edilebildikleri için eğitim notları genellikle o makineler için özel olarak hazırlanmalıdırlar.hangi marka model makineleri kullandığınızı belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

altunkaya.c

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
yeraltında kullanılan makineler ocaklara göre özel dizayn edilebildikleri için eğitim notları genellikle o makineler için özel olarak hazırlanmalıdırlar.hangi marka model makineleri kullandığınızı belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
merhaba bostancı, yeraltında kullandığımız makınalar şunlar; 282 boomer jumbo delici makına, mt2010 taşıyıcı kamyon, st1030 yükleyici kepçe bu makınaların markası atlas copco, fiori mikser, putzmaister beton püskürme makınası (robot), cat 434 jcb, cat 966 yükleyici kepçe.

sbostancı

Üye
TÜİSAG Üyesi
merhaba bostancı, yeraltında kullandığımız makınalar şunlar; 282 boomer jumbo delici makına, mt2010 taşıyıcı kamyon, st1030 yükleyici kepçe bu makınaların markası atlas copco, fiori mikser, putzmaister beton püskürme makınası (robot), cat 434 jcb, cat 966 yükleyici kepçe.
sakıncası yoksa hangifirma olduğunu öğrenebilir miyim? özelden de yazabilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.