Eğitime Katılacak Personel Seçimi

omark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhaba,
Çok tehlikeli sınıfta yer alan fabrikada çalışmaktayım.Bu fabrikada çalışan tüm personel eğitime katılmalımıdır?Yani satış personeli, muhasebe personelinin de eğitim alması gereklimidir?Görüşlerinizi bekliyorum.Teşekkürler

omark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yardımcı olacak yok mu

unsalun

Üye
TÜİSAG Üyesi
İş yerinde sigortalı olan herkes eğitim almak zorundalar... buna işverende dahil.

omark

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yardımcı olacak yok mu
Usalun Bey,
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bunu neye dayanarak söylediğinizi öğrenebilirmiyim?

unsalun

Üye
TÜİSAG Üyesi
Rica ederim. 6331 sayılı iş Sağlığı ve Güvenliği Kanunun 17.maddesi ve 4857 iş kanuna dayalı olarak çıkan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulları hakkındaki yönetmeliğine bakmanız yeterli olacaktır.

SEG

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
artık banka veya okullarda bile tüm çalışanlar isg eğitimi alacaklar. yani sizin ofis ekibiniz de aynı yerde :)
eğitim ile ilgili kanun tüm çalışanlar der ve çalışan tanımı"Kendi özel kanunlarındaki statülerine bakılmaksızın kamu veya özel işyerlerinde istihdam edilen gerçek kişiyi" olarak geçer.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.