E-OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında İlhamierdem tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. baharkalfa

baharkalfa TÜİSAG Üyesi

katılmak isteyen arkadaşlarımın hala katılma şansı var mı? gelen mailde böyle bir açıklama var:
    Listede ismim yok ama eğitime katılmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?
    Sayfaya Ad Ve SOYAD’ınızı yazarak eğitime katılmak istiyorum demeniz birinci şartımızdır.İkinci şartımız kaliteegitimleri.com’a başvuru yapmanızdır.İlgili formlarımızı tam ve eksiksiz doldurduğunuz takdirde 24 saat içersinde eğitim ekranınız onaylanıp açılacaktır.

2. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

14001 eğitimine katılanlar bu eğitime katılamıyorlar sanırım

3. uzman 01

uzman 01 TÜİSAG Üyesi

merhaba , eğer hala müsaitse ben de eğitime katılmak istiyorum.

Kaan Altay Sekban
    Jeoloji Mühendisi

4. ugunes90

ugunes90 TÜİSAG Üyesi

kaliteeğitimler.com ve isgfrm.com a teşekkürlerimi sunuyorum. eğitimi tamamladım mail adresime temsili başarı belgesi geldi acaba imzalı ve kaşeli belge gönderilmeyecek mi ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Seylan Aygün

Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi

imzalı ve kaşeli belgeyi de gönderecekler en kısa sürede mailinize sayın ugunes90..

6. Seylan Aygün

mayıs ayının sonunda eğitime katılım bitmiş bulunmaktadır sayın uzman01..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. canbazs

canbazs TÜİSAG Üyesi

YOĞUN İŞLERİMİZ
    NEDENİYLE EĞİTİM ALAMIYORUZ. HAKKIMIZI KAYBETTİKMİ ACABA..

8. Seylan Aygün

katılım listesine isim yazdırmış mıydınız acaba sayın canbazs?

9. canbazs

canbazs TÜİSAG Üyesi

EVET YAKLAŞIK BİR AY ÖNCE İSMİMİ YAZDIRMIŞ VE EĞİTİME KABUL EDİLMİŞTİM..

10. Seylan Aygün

Bu ayın 30'una kadar eğitimi tamamla şansınız var sayın canbazs..aşağıdaki işlemleri yapıp eğitime başlayabilirsiniz..

1. kaliteegitimleri.com ‘a üye olun.Üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle keliteegitimleri.com sitesine giriş yapın.
    2. Kullanıcı panelinde E-OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi’ni tıklayarak açılan sayfada satın al butonuna tıklayın.
    3. Bireysel Başvuru Formunu tam ve eksiksiz doldurun.
    4. Kalite eğitimlerinden mail adresinize gelen mesajda ödeme bilgi formuna tıklayın.
    5. Açılan sayfada ödemeyi gönderen kısmına “ isgfrm.com “ yazın.
    6. Bütün bu süreçlerden sonra kaliteegitimleri.com ekibi başvurunun tam ve eksiksiz olduğunu teyit ettikten sonra eğitim panelinizde E-OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimini 24 saat içerisinde onaylanacak ve 30.06.2012 tarihine kadar eğitim ekranınız açık kalacaktır..

Gökhanakgüç bu yazıya teşekkür etti.
  11. canbazs

canbazs TÜİSAG Üyesi

PDF FORMUNDA OLDUĞU BELİRTİLEN DERS NOTLARININ ÇIKTILARINI ALMAK VEYA KAYDETMEK ŞANSIMIZ VARMI ACABA?.. BİRDE sınav TARİHİ BELLİMİ VE İNTERNET ÜZERİNDENMİ?.. CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM..

Gökhanakgüç bu yazıya teşekkür etti.
  12. Seylan Aygün

çıktıları alınabiliyor bildiğim kadarıyla..eğitimi tamamladığınızda istediğiniz zaman sınavı online olarak yapabilirsiniz o size bağlı..

13. canbazs

canbazs TÜİSAG Üyesi

TEŞEKKÜR EDERİM. KAYIT YAPTIRDIK İNŞALLAH KOLAY OLUR. ZAMAN AYIRIP BAŞARABİLİRSEK SINAVI NE KADAR SÜRE İÇİNDE YAPMAMIZ GEREKİYOR ACABA ?..

14. Seylan Aygün

belli bi süresi yok sınavın..istediğiniz sürede tamamlayabilirsiniz, ister 1 saat ister 5 saat..

15. canbazs

canbazs TÜİSAG Üyesi

O MANADA DEĞİLDE, YANİ KURS BİTİMİNDEN NE KADAR SÜRE SONRA (1 AY, 2 AY) sınav YAPABİLİYORUZ..

16. Seylan Aygün

30 hazirana kadar hem eğitimi hem de sınavı yapmak zorundasınız..

17. canbazs

canbazs TÜİSAG Üyesi

TEŞEKKÜRLER..

18. tgbdgcn

tgbdgcn TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar eğitimi bitirdim fakat 25.06.12 da eğitim başladı maili geldi 26 sında eğitim bitiyor diye biliyorum bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim

19. leyla

leyla TÜİSAG Üyesi

30 Haziran son gün arkadaşlar

20. ugunes90

ugunes90 TÜİSAG Üyesi

İlginiz için teşekkürler. Benden sonra eğitimini bitiren arkadaşıma İmzalı kaşeli başarı belgesi gitti. Belgeyi 4 gözle bekliyorum.
    Saygılarımla
    Ümit GÜNEŞ

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica