E-OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında İlhamierdem tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Kalite Egitimleri

Kalite Egitimleri TÜİSAG Üyesi

Ümit bey, sertifikanız 23.06.2012 10:49 zaman diliminde sistemde kayıtlı adresinize gönderildiği görünmekte.Lütfen tüm gelen kutularınızı dikkatlice kontrol ediniz.
    Benzer sorun yaşayan üyelerimiz ilgili iletişim/destek formlarımız aracılığı ile bizimle temas kurarak daha hızlı sorunlarınız çözebilirler.

2. Kalite Egitimleri

Genel Duyuru :

Değerli üyelerimiz bildiğiniz üzere Mayıs ayı içersinde talep edilen Ücretsiz E-OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik eğitimini site yönetimi bizlere bildirmişti.Yapılan değerlendirmelerden sonra Haziran ayı'nın uygun olunduğu konusunda isgfrm.com yönetimi ile mutabık kalmıştık.Eğitim programımız 8 Haziran tarihinde başlamış ( başvuru ve eğitim süreci dahil ) 30 Haziran tarihinde biticeği duyurulmuştu. Eğitimlerini tamamlamayan veya değerlendirme sınavına katılmayan üyelerimize 30 Haziran tarihine kadar eğitimlerini tamamlamalarını rica ediyoruz.30 Haziran tarihinden sonra eğitim ekranları kapatılacaktır.Önemle duyurulur.

Genel Bilgilendirme:

Eğitim sonunda sınava katılmak mecburu değildir.Değerlendirme sınavına katılmak istemeyen üyelerimiz eğitim paneli sayfasında ki iletişim formunda " Eğitimi Tamamladım " seçeneğini seçerek eğitimlerini tamamladıklarını bizlere bildirebilirler.

Değerlendirme sınavına katılmak isteyen, soruların nasıl yanıtlanacağı konusunda kararsız kalan üyelerimiz ;
    1- Değerlendirme sınavında sorulan 11 adet soruda en az 6 tane doğru madde yazıldığı takdirde üye BAŞARI SERTİFİKASI almaktadır
    2- Değerlendirme sınavında sorulan 11 adet soruda en fazla 5 tane doğru madde yazıldığı takdirde üye KATILIM SERTİFİKASI almaktadır

Değerlendirme sınavındaki sorular ilgili standardın madde/maddelerini yazarak yanıtlanacaktır.
    Örnek : 1. Sorunun Cevabı : 4.4.2
    2.Sorunun Cevabı : 8.2.2 , şeklinde 11 sorunun yanıtlanması gerekmektedir.

Eğitimlerini tamamlayan üyelerimize tebrik ediyoruz.30 Hazirana kadar eğitimlerini tamamlayacak üyelerimize başarılar diliyoruz.

izmir ve Seylan Aygün bu yazıya teşekkür etti.
  3. ugunes90

ugunes90 TÜİSAG Üyesi

Evet o tarihte geldi fakat Bana gelen sertifika temsilidir dosya olarak yükledim. İmza ve kaşesi yok. BS-B10BE6.jpg

4. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Açıklama için teşekkürler.... Sınavı bitirdik belgemizde geldi ama birşey sormak istiyorum... 11 sorudan kaçını doğru yapmışız, yanlış yaptığımız soruların doğruları ne olacaktı? bu sorulara cevap alabilir miyiz? birde eğitimi biten bazı arkadaşlar çıktı almadan eğitimi bitirmişler ve şimdi nasıl çıktı alabiliriz diye sormaktalar.. bu konuda yardımcı olabilme şansınız var mıdır? İlginiz için teşekkür ederiz....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Mert Fatih Kesgin

Mert Fatih Kesgin TÜİSAG Üyesi

ben siteye giriş yapamıyorum. geçersiz kullanıcı diyor.

6. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

kalite eğitimleri sitesine üye olmuştunuz değil mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Mert Fatih Kesgin

Mert Fatih Kesgin TÜİSAG Üyesi

Tamam sorunu şimdi çözdüm. Şifreyi hatalı giriyormuşum. Fakat şifre hatalı dese hmn çözerdim. Kullanıcı Kaydı Bulunamadı diyor. Yine de tşk ederim. İyi çalışmalar.

8. Kalite Egitimleri

Ümit bey, tekrar gönderilmiştir.Lütfen yeniden gelen kutunuzu kontrol ediniz.İlginize teşekkür ederiz.
    Nurdan hanım, sanal ortamda süratle yayıldığından değerlendirme sınavı yanıtlarını güvenlik gereği paylaşamamaktayız.Mevcut sistemimizde böyle bir handikapımımız var ancak daha iyi sisteme geçiş çalışması yapılmakta ve ilerleyen zamanlarda bitirilmesi planlanmaktadır.Sınavdan kaç alındığını değerlendirme ölçütüne göre tahmin edebileceğini umuyoruz.Eğitimi tamamlayan üyelerimizin aynı gün eğitim ekranları kapatılmaktadır.Eğitimlerini tamamlamayan üyelerimizin bu bilinçe hareket etmelerini, çıktı alacaklarsa eğitimi tamamlamadan önce eğitim dökümanlarını çıktı almalarını öneriyoruz.İlginize teşekkür ederiz.

ugunes90 ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  9. Endy

Endy TÜİSAG Üyesi

Ben takip etmeme rağmen eğitim için herhangi bir bilgi gelmedi. 30 Haziran dolmadan eğitimimi tamamlamak istiyorum.
    Ne yapabilirim?

10. leyla

leyla TÜİSAG Üyesi

11. Hüseyin SONYILDIZ

Hüseyin SONYILDIZ TÜİSAG Üyesi

Merabalar
    Yanlis anlmadiysam sınav sorularini referans numaralarina gore cevaplayacagiz, dogru mudur ?

12. leyla

leyla TÜİSAG Üyesi

değerlendirme sınavındaki sorular ilgili standartın madde/maddeleri yazılarak cevaplandırılacaktır.
    ÖRN : 1. SORUNUN CEVABI 4.4.2
    2.SORUNUN CEVABI 4.4.5 gibi

13. tgbdgcn

tgbdgcn TÜİSAG Üyesi

sorular çozulmek zorundamı arkadaşlar başarıya göre verilmicek sanırsam..

14. evigbrend

evigbrend TÜİSAG Üyesi

değerlendirme sınavını cevapladım fakat herhangi bir geri dönüş olmadı? cevapları tekrar mı yollamalıyım? geri dönüş ne kadar sürede olur? bilgilendirirseniz sevinirim.

15. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

sorular çözülmek zorunda değil... AMA çözüp 6 veya 6 dan fazla soruya doğru cvp verirseniz başarı sertifikası gönderiyorlar... çözmezseniz yada 5 soruya kadar doğru cvplarsanız katılım sertifikası gönderiyorlar...

sadeist bu yazıya teşekkür etti.
  16. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Gün içinde cvp gelmesi lazım... mailinizi kontrol edin... zaten cevabınız ulaştıysa muhtemelen eğitim kapanmıştır....

17. glr

glr TÜİSAG Üyesi

değerlendirme sınavını yaptıktan sonra mı eğitimi tamamladım diye mail atıyoruz

18. Seylan Aygün

Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi

sınavı yapıp cevapları gönderdiğiniz an zaten eğitimi tamamlamış sayılıyorsunuz..o yüzden eğitimi tamamladım diye bildirmenize gerek yok sayın glr..

19. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

sınava girmeyecekseniz eğitimi tamamladım maili atabilirsiniz....

20. glr

glr TÜİSAG Üyesi

teşekkür ettim seylan hanım ve nurdan hanım..
    sınavı yaptım. ama sistemin kapancağını okumuştum. benimki hala açık. bir sorun yoktur umarım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica