E-OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi

Seylan Aygün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar eğitimi tamamladım..ama hala belgemi alamadım.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..eğitim notlarınında çıktısını e-mail olarak gönderebilirseniz çok sevinirim...bu olanağı sağlayan arkadaşlarımada çok tşk ederim

belgeniz için kalite eğitimleri ile irtibata geçebilirsiniz metin bey..onlar yardımcı olurlar..

btepebag

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar ben eğitime katıldım fakat sınava girmedim bana da sertifika falan gelecek mi acaba?

btepebag

Üye
TÜİSAG Üyesi
gelmedi bana ...maillerimi tekrar kontrol ettim ama yok...

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
kalite eğitimlerine bir mail atarak durumu bildirin ilgileneceklerdir...

tgbdgcn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
kalite eğitimleri sitesinde sorun var sanırım sertifika için iletişim kurucaktım ama telefon numaraları cvp vermiyor site açılmıyor ulaşabileceğimiz bi irtibat numarası varsa paylaşırsanız sevinirim..

Lütfiye

Üye
TÜİSAG Üyesi
BEN BELGEMİ ALDIM :)))

Lütfiye

Üye
TÜİSAG Üyesi
HERŞEY SİZE GELEN E-POSTA ADRESİNDE YAZIYOR TABİ ÖNCE BANKAYA SERTİFİKA VE KAGO ÜCRETİ ARTI HAVALE İLE BİRLİKTE 40TL ÖDEDİM 2 HAFTA SONRA BELGEMİ KARGO İLE ALDIM.

Doğuş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
çok saçma birşey duydum arkadaşlar ben sınavı çözmedim ama katılım belgesini almam gerekiyordu kendi sistemlerinin açıklamalarında eğitimi tamamladım diye bir butona basma zorunluluğu yok oradaki açıklamaya göre sınava girmeyenlere katılım belgesi gönderiliyormuş. Adamlarla bugün görüştüm. Adam bana demez mi eğitimi tamamladım demezsek katılım belgesi de alamıyormuşuz. Ama paralı eğitim olursa öyle bir şeye gerek kalmadan katılım belgemizi alabiliyormuşuz. Bu ne saçma iştir dedim ben de. Bizim forumumuzda böyle bir açıklama oldu mu ben sanmıyorum olduğunu. O yüzden Kaan Beye mesaj attım çok tatminkar bir cevap alamadım henüz ama forumda bu açıklamaların yapıldığı bir başlık vardı onu arıyorum bulamıyorum bir türlü bize bu bilgilendirme yapılmadı :( 1 aydır katılım belgem gelecek diye bekliyorum adamları bugün aradım belge bu durumda alamazsınız diyor.

Seylan Aygün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
çok saçma birşey duydum arkadaşlar ben sınavı çözmedim ama katılım belgesini almam gerekiyordu kendi sistemlerinin açıklamalarında eğitimi tamamladım diye bir butona basma zorunluluğu yok oradaki açıklamaya göre sınava girmeyenlere katılım belgesi gönderiliyormuş. Adamlarla bugün görüştüm. Adam bana demez mi eğitimi tamamladım demezsek katılım belgesi de alamıyormuşuz. Ama paralı eğitim olursa öyle bir şeye gerek kalmadan katılım belgemizi alabiliyormuşuz. Bu ne saçma iştir dedim ben de. Bizim forumumuzda böyle bir açıklama oldu mu ben sanmıyorum olduğunu. O yüzden Kaan Beye mesaj attım çok tatminkar bir cevap alamadım henüz ama forumda bu açıklamaların yapıldığı bir başlık vardı onu arıyorum bulamıyorum bir türlü bize bu bilgilendirme yapılmadı :( 1 aydır katılım belgem gelecek diye bekliyorum adamları bugün aradım belge bu durumda alamazsınız diyor.

eğitime başlarken katılım belgesi alabilmek için eğitimi tamamladım butonuna basılması gerektiği bilgisi yazıyordu onların sitelerinde doğuş bey..

Doğuş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
adam bana kendi söyledi paralı eğitim alsaydınız eğitimi biz tamamladık kabul ediyoruz diyor ama parasız aldığınız için o butona basmak zorundasınız diyor... Bu durum bana çok saçma geldi. Kendim sizin sitenizde öyle bir buton zorunluluğu yok dediğimde onlar bana aynen yukarıdaki şeyi söyledirler. Eğer forumunuzda bir açıklama yapılmadıysa ben de dedim özellikle üstü kırmızı böyle bir yazı görmedim dedim. Eğer bilgilendirme yapılmadığı konusunda bir kanıt gösterirseniz bir şekilde belgenizi çıkartır yollarız falan filan dendi ben bu işten hiç birşey anlamadım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.