Eğiticilerin Eğitimi Programı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Huseyin_Turkoglu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

ÇASGEM merkezince 06 - 10 Şubat 2012 tarihlerinde Eğiticilerin Eğitimi Programı gerçekleştirilecektir.
    • Başvuru için Bireysel Eğitim Talep Formu doldurulması ve eğitim ücreti dekontunun ÇASGEM Merkeze mail veya faks ile iletilmesi gerekmektedir.
    • Eğitim 14-16 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilmektedir. Grup sayısına ulaşılmaması durumunda program iptal edilir ve müracaatlar bir sonraki döneme aktarılır.
    • Eğitim 5gün/45 saatte gerçekleştirilecektir.
    • Eğitim sonunda Katılım Belgesi verilecektir.

Eğitim ücreti 750TL olup Ziraat Bankası Pursaklar Şubesi IBAN: TR83-0001 0012 8335 5864 0650 03 hesap numarasına yatırılacaktır. (Eğiticilerin Eğitimi için olduğunu belirtiniz/ adı ve soyadı yazdırınız.)

Not: Eğitim ücretini daha önce yatıranlar ücret kısmını dikkate almasınlar. Eğitim ücretini yatırdığı halde eğitime gelmekten vazgeçenler ise %10 oranında kesintiyle ücretlerini geri alabileceklerdir.

İrtibat :

Fatma BOZKURT
    Tel : (312)527 51 28 Dahili: 2008
    Faks : (312)527 51 23

alıntı : casgem.gov.tr

2. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

Sadece ÇASGEM değil, piyasada bir çok eğitim kurumu veriyor bu eğitimi. Fiyat 700 TL - 800 TL arası. Sadece M.E.B. Sertifikali bir kurum olması yeterli. Piyasadaki eğitimler 2 tam gün.

3. recoba

recoba TÜİSAG Üyesi

piyasadan alınan meb onaylı sertifiklar kendi kurumumuzda eğitim vermek için yeterli midir? illa çasgem veya üniversitelerden alınmak zorunda mıdır? veya kendi kurumumuzda çalışanlarımıza eğitim vermek için bu belgeyi almalı mıyız?

4. adanascuba

adanascuba TÜİSAG Üyesi

Teknik Öğretmenler Bu Eğitimden Muaf mıdır?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. misg

misg TÜİSAG Üyesi

İş güvenliği eğitimi vermek için bu belge zorunlu. 45 saatlik olması gerekiyor. Teknik öğretmenlere bu eğitim gerekli değil diye biliyorum.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica