Eğitim Kurumları Ve Osgblerin Dikkatine! Isg Profesyonelleri Ile Osgb Arasında Sözleşmelerde Yenilik

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında Tokat tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Tokat

Tokat TÜİSAG Üyesi

E- devlet şifresiyle , İSGYH Sistemine giriş yaparak İSG Profesyonellerinin adlarına düzenlenen sözleşmeleri görüntüleme ve onaylama imkanına ek olarak, hangi kurumda sözleşmesinin olduğu, ne kadar süre ile görevlendirildiği, eğiticilerin hangi dersi hangi kurumda hangi saatte vermek üzere görevlendirildiği gibi detaylara ulaşmaları mümkün olacaktır.

2. ercan kocaada

ercan kocaada TÜİSAG Üyesi

bu çalışma
    peki bu çalışma sadece OSGB 'de çalışanlarımı kapsıyor? Bireysel çalışanlar yada firmada tam zamanlı çalışanlarbu sistemi kullanmayacaklar mı ? onlar ıslak imzalı şekilde sözleşmelerini bakanlığa göndermeye devam mı edecekler ?

3. Tokat

Tokat TÜİSAG Üyesi

Ercan Bey bu iletim Eğitim Kurumları ve OSGB’ lerin Dikkatinedir.

4. Elif BEĞEN

Elif BEĞEN TÜİSAG Üyesi

Sn.Tokat ben de sisteme giriş yapmaya çalışıyorum ama isgyh'ye kayıt olabileceğim sayfa çıkmıyor, nasıl yapmak lazım?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Tokat

Tokat TÜİSAG Üyesi

Bireysel olarak mı sisteme giriş yapmaya çalışıyorsunuz. OSGB olarak mı sorunun ne olduğunu tam olarak anlayamadım.

6. Elif BEĞEN

Elif BEĞEN TÜİSAG Üyesi

Bireysel olarak giriş yapmaya çalışıyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Tokat

Tokat TÜİSAG Üyesi

Sizin Tc nizle anlaşma yaptığınız firma İSGHY sistemine giriş yapacak. O zaman sizin sayfanızda onların yaptığı sözleşme gözükecek. Bilgilerinizi kontrol ettikten sonra onayla kısmından onaylayacaksınız.

Elif BEĞEN bu yazıya teşekkür etti.
  8. sibell

sibell TÜİSAG Üyesi

Sn Tokat ben anlayamadım bireysel girişi biraz daha açar mısınız. mesela işveren benim kimlik no. yu yazınca nasıl çıkıcak önceden mi yapılmış olacak sözleşme

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica