Eğitimleri Video Kaydi Altina Almak...

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında çağatayözcan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. çağatayözcan

çağatayözcan TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR İŞYERİMİZİN AVUKATI YAPTIĞIN EĞİTİMLERİ VİDEO KAYDINA AL OLUMSUZ DURUMLARDA HAKİMLER DAHA İYİ İNANIYOR DEDİ.ŞİMDİ SORMAK İSTERİM BİZİM İŞİMİZ KANUNLARI UYGULAMAK DEĞİL MİDİR.KANUNDA YAPTIĞIN EĞİTİNLERİ VİDEO KAYDINA AL DİYE BİR İBARE YER ALMAZ Kİ NERDEN ÇIKTI ŞİMDİ BU.!!!!!

2. ilknur_gucluturk

ilknur_gucluturk TÜİSAG Üyesi

Banada verdiğim eğitimleri en azından fotoğraflamamın iyi olacağı, denetim için geldiklerinde faydalı olacağı söylendi fakat dediğiniz gibi buna yönelik bir zorunluluk göremedim ben de.. Kayıt altına almak yeterli çünkü.

Özlen Bakanay bu yazıya teşekkür etti.
  3. Uzman Ahmet

Uzman Ahmet TÜİSAG Üyesi

Bu işin sonu yok gerçekten.Avukat herşeyi garanti altına almak için söylemiş ben bu davranışı onaylamıyorum ama fikir doğru.

Özlen Bakanay bu yazıya teşekkür etti.
  4. çağatayözcan

çağatayözcan TÜİSAG Üyesi

TEŞEKKÜR EDERİM BU ŞEKİLDE ÇALIŞAN KİMSE YOK ANLAŞILAN...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. MuratA

MuratA TÜİSAG Üyesi

Firmamda verdiğim eğitimler esnasında baştan sona video kaydı almıyorum ancak eğitimin ortalarında 5dk bir video kaydı alıyorum. Ve belirli aralıklarla fotoğraf çekiyorum. Bunun amacı Allah göstermesin herhangi bir hukuki işlem sırasında sizin için yaralı olabileceği. O kişiye eğitimi almadan imza da attırmış olabilirsiniz. Zorunluluk yok fayda var.

pelin.a ve ilknur_gucluturk bu yazıya teşekkür etti.
  6. Selçuk Karstarlı

Selçuk Karstarlı TÜİSAG Üyesi

İşe başlayan herkese eğitim veriliyor, bu durumda çok ciddi bir veri yükü oluşur.
    Kanaatimce eğitim katılım tutanağı ve sınav kağıdı yeterlidir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. MuratA

MuratA TÜİSAG Üyesi

eğitim kayıtları ve sınav yeterlidir tabi ama bahsettiğim gibi zorunluluk yok...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica