Elektrik Ile Ilgili Fen Adamları

Konu, 'Elektrik İşleri ve Kontrol Yöntemleri' kısmında Onur Eşsizoğlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

  1. Onur Eşsizoğlu

    Onur Eşsizoğlu TÜİSAG Üyesi



    Arkadaşlar bizim şantiyemizde toplamda 1400 kw a kadar çıkan bir elektrik kullanılıyor. Buraya alınacak elektrikçinin yüksek öğrenim görmüş mü olması gerekiyor ? Yani 1. gruba mı giriyoruz ?



     
  2. S. Ahmet BAK

    S. Ahmet BAK TÜİSAG Üyesi



    Yönetmeliğe göre 1. gruba giriyor. 3 veya 4 yıllık yüksek öğrenim şartı var. ( ELEKTRİK İLE İLGİLİ FEN ADAMLARININ YETKİ, GÖREV VE SORUMLULUKLARI HAKKINDA YÖNETMELİK, madde 3 , 4 )




     
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica