Bilgi : Elektrik Pano Montajcısı Ulusal Meslek Standardı Ve Iş Güvenliği Önlemlerinin Alınması...

isg27

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Elektrik Pano Montajcısı, iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini alarak, çevre koruma mevzuatı ve kalite yönetim sistemi dokümanlarına uygun olarak, tanımlanmış görev talimatlarına göre; iş organizasyonu uygulayan, elektrik panolarında pano üretim projesinde belirtilen malzemeleri hazırlayarak montaj alanına getiren, pano karkas ve elektrik malzemelerinin montajını yapan, markalanmış baraları kesen, delen ve monte eden, güç devresi malzemelerinin kablo montajını yapan, panoyu sevke hazırlayan ve mesleki gelişim faaliyetlerini yürüten nitelikli kişidir.
Aşağıdaki dosyada elektrik pano montajcılarının uymak zorunda olduğu iş güvenliği önlemleri yer almaktadır...

Ekli dosyalar

• elektrik pano montajcısı.doc
    352 KB · Görüntüleme: 382

melihd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
çok teşekkürler güel bir paylaşım. bu konuda elinde başka döküman olan varsa, paylaşırlarsa sevinirim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.