TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

Elektronik Sektörü Risk Analizi

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında NeCRiS tarafından paylaşıldı.

1. NeCRiS

NeCRiS TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar transformatör ve bobin gibi elektrik malzemeleri üreten fabrika için risk analizi yapacağım. Fikirlerinizi bekliyorum.

2. bernat

bernat TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)

merhaba, ben de şu an transformatör üretimi yapan bir firmada risk analizi yapıyorum. MYK'da mesleki doküman var oradan indirin, gerekli mevzuat yazıyor iş tanımında, onları inceleyin. MSDS'leri istedim, yağlı kağıt atıkları var, onları kontrol altına alsınlar çünkü yangın riski taşıyor o atıklar. ayrıca atık yağları var. onları ne yapıyorlar öğrenin. zor ama sürekli birşeyler okumanız lazım.

olgu2708 ve Serdogan bu yazıya teşekkür etti.
  3. TÜİSAG GOOGLE MAIL GRUBUNA KATILDINIZ MI ?

Gün içerisinde mevzuatlardaki gelişmelerden ve sitemizde paylaşılan önemli belge ve dosyalardan sizleri hızlı bir şekilde haberdar edebilmemiz için 21.500 üzerinde üyesi bulunan Google Mail grubumuza bekliyoruz. Üyelik için aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra çıkan kutucuğa mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Akabinde mail adresinize gelecek olan maili onayladığınız taktirde grubumuza katılımınız tamamlanacaktır. 
    Grubumuza katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın;

http://groups.google.com/group/isgfrm/subscribe 
    Saygılarımızla, 
    TÜİSAG Yönetimi

4. Gülerc

Gülerc TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    elinizde örnek bir risk analizi yada check list varmı bu sektörle alakalı?fikire ihtiyacım var

5. bernat

bernat TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    risk analizi örneği sektörel birşey değildir ve arama butonuna "risk analizi" yazarsanız pek çok örnek "format" çıkacaktır karşınıza.

6. Lazrail

Lazrail TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Bekar
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)
    Kolay gelsin

Ekli Dosyalar:

bukre isik, alibey, yaşar yıldız ve 6 kişi daha buna teşekkür etti.
  7. Burcu58

Burcu58 TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Arkadaşlar bende elektronik ürünler satan bi markanın teknik yetkili servisine risk analizi yapcağım ama örnek bulamıyorum .. Bu konuda çalışması olanlardan acil yardımlarını bekliyorum.

8. w w w . s a g l i g i m i c i n . com
    Sağlıklı Yaşam Rehberiniz - Şifalı Bitkiler, Diyet Listeleri, Gebelik, Tüp Bebek ve daha fazlası...

9. igurel

igurel TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (A)
    Mayıs sınavında C sınıfı sertifika almış olmama rağmen fiili olarak çalışmıyordum. Bir tanıdığın 3 kişi çalıştırdığı Elektrik motorları tamiri yapılan atölyesi için hazırladığım risk analizini ekliyorum. inceleyerek görüş ve önerilerinizi bildirir misiniz. Not şablonu bu siteden almıştım hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık
    "Bilgi paylaştıkça çoğalır"

Ekli Dosyalar:

erkanersoy ve bukre isik bu yazıya teşekkür etti.
  10. erkanbey

erkanbey TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Başlık elektronik ama benim gördüklerim elektrik :D elektronik deyince transistörler, tristörler, triyaklar vs gelir akla

11. recep önen

recep önen TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Veren
    arkadaşlar bana acil bilgisayar satıs ve teknik servis için risk analizi örneği lazım yardımcı olurmusunuz

Sitemap    HTML Sitemap

Yandex.Metrica